Balkonik Inwalidzki

Promocja!

Balkonik Inwalidzki

70,00

  Balkonik posiada:

 • regulowane nóżki,
 • gumowe nasadki antypoślizgowe,
 • uchwyty,
 • mechanizm składający.

Opis

Laski, rolatory i inne pomoce do chodzenia wspierają mobilność danej osoby, a tym samym niezależne życie osób o ograniczonej zdolności chodzenia. Pomoce do chodzenia mogą bowiem wzmocnić poczucie równowagi i stabilności podczas poruszania się, zmniejszyć ryzyko upadku, wspierać postawę wyprostowaną. Stąd też są bardzo popularne i zyskują coraz większe grono zwolenników.

Balkonik inwalidzki

Jednym z takich produktów pomocniczych jest balkonik inwalidzki. Istnieje możliwość jego wypożyczenia w sklepie internetowym MediStuff za 50 złotych za miesiąc korzystania. Zestaw posiada regulowane nóżki, gumowe nasadki antypoślizgowe, uchwyty oraz mechanizm składający, ułatwiający przenoszenie tego sprzętu rehabilitacyjnego. Doskonały dla osób, które uczą się chodzić od nowa i chcą postawić pierwsze kroki. Balkonik jest w prosty sposób składany i lekki, dzięki czemu nie sprawia kłopotów związanych z jego przeniesieniem w inne miejsce.

Solidny, składany balkonik od MediStuff nie zajmuje dużo miejsca i zapewnia optymalne wsparcie dla osób z problemami ruchowymi oraz np. z chwiejnym chodem. W opcji podnoszenia rama jest przesuwana przez podniesienie tylnej części, przesunięcie do przodu i zaparkowanie tylnej części. W opcji chodzenia przesuwa się, popychając jedną stronę, a następnie popychając drugą.

Szczegółowe informacje na temat bezpieczeństwa użytkowania

Aby osoba korzystająca z balkonika zawsze czuła się bezpiecznie, nasze balkoniki są odpowiednie dla różnych problemów z chodzeniem i przystosowane do ich specyfiki. Istnieją na przykład jako wariant sztywny lub ruchomy. Dwa uchwyty przymocowane do bocznych paneli służą do trzymania ramy chodzącej. Użytkownik zawsze porusza się między czterema stopami, co zapewnia wysoki poziom stabilności.

W przypadku wątpliwości związanych z wypożyczeniem naszego balkonika, pomożemy wybrać odpowiedni model i odpowiemy na wszystkie pytania.

Balkonik inwalidzki - co to takiego?

IMG 0275

Balkonik inwalidzki to prosta, stabilna i mocna konstrukcja, która stanowi doskonałą alternatywę dla lasek, rolatorów i innych urządzeń wspierających chodzenie. Świetnie nada się zarówno dla osoby starszej, jak i również dla kogoś, kto może potrzebować pomocy w chodzeniu w ramach dochodzenia do siebie w wyniku urazu, choroby czy przebytej operacji

Jak działa balkonik inwalidzki?

IMG 0340

Balkonik inwalidzki pozwala oprzeć się o stabilną konstrukcję w celu wykonania każdego kroku. Po zrównaniu się z balkonikiem wystarczy, by osoba korzystająca z jego pomocy przesunęła sprzęt do przodu, by zapewnić sobie wsparcie w kolejnym kroku. Stalowa rama i gumowe, regulowane nóżki i rączki - zapewniają, że urządzenie z jednej strony nie posunie się samo do przodu, a z drugiej - zapewni użytkownikowi stabilizację i pewny chwyt.

Jaki wymiary posiada balkonik inwalidzki?

IMG 0338

Balkonik inwalidzki od MediStuff to składany sprzęt, który w razie potrzeby można łatwo rozłożyć: dzięki temu sprzęt łatwo jest schować lub przewieźć. Złożony cechuje się on wysokością minimalną: 78.5 cm. Jego regulowana wysokość maksymalna to 99.5 cm. Dzięki temu balkonik nada się dla każdego, niezależnie od wzrostu! Szerokość sprzętu medycznego to około 56 centymetrów, a jego waga to trzy kilogramy. Balkonik jest w stanie wytrzymać obciążenie około 110 kilogramów.

Ile kosztuje wypożyczenie balkonika inwalidzkiego?

Balkonik inwalidzki wypożyczamy w naszym sklepie za 50 złotych miesięcznie. Za nasz sprzęt nie pobieramy kaucji, ale w zależności od miejsca, do którego zamawiane są urządzenia - możemy doliczyć opłatę za dowóz, o czym zawsze informujemy kontaktująć się z klientem. W pełni darmowe jest też wniesienie i złożenie sprzętu, a także ewentualne porady dotyczące zakresu jego używania. O przekazanie wszystkich informacji dotyczących wypożyczanego sprzętu zadbają nasi wykwalifikowani dostawcy.

Gdzie mogę wypożyczyć balkonik inwalidzki?

Balkonik inwalidzki to jeden z fundamentalnych sprzętów, o który regularnie pytają nasi klienci. Właśnie dlatego znaleźć można go w każdym naszym magazynie. Balkoniki inwalidzkie wypożyczamy na terenie wszystkich województw, w których znajduje się siedziba MediStuff. Aktualnie działamy w Bydgoszczy, Warszawie, Koninie, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku - a od niedawna również w Brodnicy! W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem naszego profilu firmowego na Facebook’u!

Informacje dodatkowe

Waga 3 kg
Wymiary 56 × 78,5-99 cm
Okres wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

 • Wysokość min.: 78,5 cm
 • Wysokość max.: 99,5 cm
 • Szerokość: 56 cm
 • Waga: 3 kg
 • Maksymalne obciążenie: 110 kg
 • Kolor: srebrny