Najczęściej zadawane pytania – FAQ

W tej części znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Bez obaw, nasi pracownicy wniosą oraz zamontują sprzęt – za darmo!

Łóżko jest w częściach, więc przejdzie przez praktycznie każde drzwi. Po złożeniu zajmuje 215 cm x 100 cm. Do montażu łóżka minimalna długość pomieszczenia powinna wynosić 240 cm

W momencie wypożyczenia, należność za pierwszy okres rozliczeniowy regulowany jest gotówką u pracownika. W przypadku przedłużenia umowy płatność odbywa się w formie przelewu na numer konta podany w umowie.

Paragon wystawiamy za każdym razem gdy dokonywana jest płatność. Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT.

Tak, łóżko jest sterowane za pomocą pilota, który umożliwia regulację wysokości całego łóżka, zagłówka oraz podnóżka.

W przypadku uszkodzeń wynikających z prawidłowego użytkowania sprzętu i naturalnego zużycia Klient nie odpowiada za drobne usterki, a nasza firma zapewnia darmowy serwis w domu Klienta.

Umowa sporządzona jest na czas nieokreślony. Klient sam decyduje kiedy chce oddać sprzęt. Wystarczy zadzwonić i umówić się na odbiór.

Dołączany do naszych łóżek materac piankowy jest darmowy. Do każdego materaca dokładamy medyczny, nieprzemakalny pokrowiec.

Chęć wyniesienia starego łóżka bądź przemeblowania pokoju w celu zrobienia miejsca na sprzęt należy uprzednio ustalić drogą telefoniczną.

Tak, w przypadku zakończenia danego okresu rozliczeniowego (1,3,6 miesięcy), to Klient decyduje czy przedłużenie ma nastąpić i jeżeli tak, to na jak długo.