Koncentrator Tlenu KSOC–5

Koncentrator Tlenu KSOC–5

2.999,00

W naszej ofercie dysponujemy również fabrycznie nowymi koncentratorami KSOC – 5 koszt 2999 złotych.
Możliwy dowóz wysyłka lub odbiór osobisty jeszcze tego samego dnia!

Z racji obecnej sytuacji epidemiologicznej panującej w kraju, oraz ograniczonej liczby koncentratorów tlenu, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia.

Opis

Sprzęt medyczny to dla wielu Pacjentów niezbędne wyposażenie do codziennego radzenia sobie z różnymi przeciwnościami losu. Na szczęście w naszej firmie można zrealizować jego wynajem za niewygórowaną cenę. MediStuff, który obok szerokiej oferty produktowej wspiera oraz służy fachową radą wszystkich poszukujących sprzętu medycznego. Należy do nich m.in. koncentrator tlenu.

Koncentrator tlenu KSOC–5 – do czego służy?

Jednym z oferowanych w MediStuff produktów jest koncentrator tlenu. Model wyposażony został w skalę przepływu tlenu, uchwyt, butelkę, kaniule nosową, kółka oraz sygnalizację pracy. Miesięczny koszt wypożyczenia wynosi 300 złotych.

W naszej ofercie dysponujemy również fabrycznie nowymi koncentratorami KSOC – 5 koszt 2999 złotych.
Możliwy dowóz wysyłka lub odbiór osobisty jeszcze tego samego dnia!

Koncentrator tlenu to urządzenie, którego zadanie polega na pobieraniu z powietrza tlenu, poddawanego następnie nawilżeniu oraz wreszcie oddawaniu go pacjentom w wymaganym natężeniu. Służy ułatwieniu oddychania w formie tak zwanej domowej tlenoterapii, gdy jest to pacjentowi potrzebne. Koncentrator tlenu, dostępny w wypożyczalniach medycznych takich, jak wypożyczalnia MediStuff, jest urządzeniem medycznym, stosowanym z powodzeniem na całym świecie od wielu lat.

Koncentrator tlenowy to, jak już wspomniano, urządzenie służące do dostarczania tlenu organizmowi, czyli prowadzenia tlenoterapii. Niedotlenienie może być bowiem tragiczne w skutkach. Dobre i certyfikowane koncentratory tlenu zapewniają źródło cennego tlenu, umożliwiając prowadzenie tlenoterapii w sposób bezpieczny i wygodny.

Jak działa koncentrator tlenu KSOC–5 i kiedy się go stosuje?

Urządzenie, jakim jest koncentrator tlenu, pobiera tlen z otoczenia i poddaje go procesom filtracji, oczyszczeniu i nawilżeniu. Skuteczny i sprawny aparat tlenowy powoduje nie dość, że odwrócenie znanych nam proporcji wdychanego powietrza, ale i pozbywa się jednocześnie innych substancji niż tlen. Koncentrator tlenu stosowany jest w celu łagodzenia objawów i poprawy jakości życia osób dotkniętych rozmaitymi zespołami chorobowymi, utrudniającymi osobom na nie cierpiącym samodzielne oddychanie. Należy tutaj wymienić choroby układu krążenia, takie jak niewydolność krążenia, dusznica bolesna, nietolerancja lub bardzo niska tolerancja wysiłku, choroby układu oddechowego takie jak chociażby astma oskrzelowa, nowotwór płuc, czy też POCHP.

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

Konsung KSOC-5

DANE TECHNICZNE:
Koncentracja tlenu: 93% (+/- 3%) – stężenie tlenu w powietrzu na wyjściu z koncentratora
Przepływ: 0.5 – 5 litra na minutę (płynna regulacja przy pomocy pokrętła na przepływomierzu)
Waga: 19 kg
Poziom głośności: 39 dB
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość): 590 x 380 x 320 mm
Zalecana temperatura pracy: 5°C to 40°C
Ciśnienie wyjściowe: 0.04 – 0.07 MPa
Zasilanie: AC 220-240V 50/60HZ or AC110V 60HZ