Kontakt

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Wielkopolsce

Na terenie województwa wielkopolskiego sprzęt dowozimy w cenie 1,50 zł za kilometr. Do zamówień poniżej 100 zł koszt transportu liczony jest indywidualnie. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – województwo pomorskie

Na terenie województwa pomorskiego sprzęt dowozimy w cenie 1,50 zł za kilometr. Do zamówień poniżej 100 zł koszt transportu liczony jest indywidualnie. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Mazowieckie

Na terenie województwa mazowieckiego sprzęt dowozimy w cenie 1,50 zł za kilometr.  Na terenie miasta Warszawa, transport, wniesienie oraz montaż wynosi jedynie 39 zł. Do zamówień poniżej 100 zł koszt transportu liczony jest indywidualnie. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Wypożycz sprzęt medyczny w Zachodniopomorskim

Województwo zachodniopomorskie – to właśnie nasz najnowszy obszar świadczenia usług wypożyczania sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Główna siedziba wypożyczalni w zachodniopomorskim mieści się w Szczecinie przy ul. Ks. Warcisława I. Z tej lokalizacji dowozimy wypożyczony sprzęt w obrębie całego województwa zachodniopomorskiego. Jeśli interesuję Cię wypożyczenie sprzętu medycznego od MediStuff, zadzwoń do nas i porozmawiajmy!

ul. Tadeusza Kościuszki 27b Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie 85-079
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedzielaCzynne całą dobę
523-070-742