Kontakt

Województwo kujawsko-pomorskie

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego sprzęt dowozimy w cenie 1,50 zł za kilometr. Do zamówień poniżej 100 zł koszt transportu liczony jest indywidualnie. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Województwo wielkopolskie

Na terenie województwa wielkopolskiego sprzęt dowozimy w cenie 1,50 zł za kilometr. Do zamówień poniżej 100 zł koszt transportu liczony jest indywidualnie. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Województwo pomorskie

Na terenie województwa pomorskiego sprzęt dowozimy w cenie 1,50 zł za kilometr. Do zamówień poniżej 100 zł koszt transportu liczony jest indywidualnie. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Województwo mazowieckie

Na terenie województwa mazowieckiego sprzęt dowozimy w cenie 1,50 zł za kilometr.  Na terenie miasta Warszawa, transport, wniesienie oraz montaż wynosi jedynie 39 zł. Do zamówień poniżej 100 zł koszt transportu liczony jest indywidualnie. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.