Krzesło toaletowe stacjonarne

Promocja!

Krzesło toaletowe stacjonarne

80,00

  Krzesło toaletowe stacjonarne posiada:

 • stabilne, regulowane nóżki,
 • aluminiową ramę,
 • wyjmowane wiaderko,
 • klapę,
 • regulacja wysokości nóg,
 • udźwig do 90 kg,
 • szerokie siedzisko,

Opis

Krzesło toaletowe stacjonarne to produkt, który podnosi jakość i komfort życia osób niepełnosprawnych, wykazujących ograniczoną samodzielność, jak również osób starszych. Dostępny w naszej ofercie model wykonany został z aluminiowej ramy, dzięki czemu z pewnością będzie pasować do każdej toalety. Krzesło zostało wyposażone w stabilne, regularne nóżki, wyjmowane wiaderko oraz klapę. Wypożyczenie kosztuje 60 złotych za miesiąc.

Krzesło toaletowe dostępne w sklepie Medistuff

Krzesło WC dla niepełnosprawnych ułatwia załatwianie potrzeb fizjologicznych osobom z ograniczoną sprawnością ruchową, w tym takim, które nie są w stanie przejść samodzielnie do toalety, są natomiast w stanie przyjąć pozycję siedzącą. Z tyłu podwyższona konstrukcja stanowi optymalne oparcie pleców. Wiaderko jest wymienne, co ułatwia zachowanie odpowiedniej higieny.

Prezentowane krzesło toaletowe ułatwia i pomaga w wykonywaniu codziennych czynności toaletowych. Jest to szczególnie polecane rozwiązanie wszystkim osobom po urazach i zmagających się z urazem bądź schorzeniem stawu biodrowego. Niezwykły komfort użytkowania jest zapewniony dzięki materiałowi wodoodpornemu oraz wysuwanemu pojemnikowi sanitarnemu, co umożliwia łatwe opróżnianie oraz przywrócenie go do należytego stanu higienicznego, bez konieczności przenoszenia całego krzesła.

Zalety krzesła toaletowego od MediStuff

Krzesła toaletowe służą jako przenośna toaleta. Takie rozwiązania są pomocne w opiece nad osobami, które nie mogą korzystać z toalety stacjonarnej z powodu okresowych lub stałych ograniczeń w poruszaniu się. Fotel taki ułatwia wykonywanie czynności fizjologicznych użytkownikowi oraz wykonywanie czynności pielęgnacyjnych jego opiekunom przy zachowaniu komfortu oraz wysokiego poziomu higieny. Krzesło może spełniać funkcję przenośnej toalety, nadstawki sedesowej oraz zwykłego krzesła.

Każdy produkt w asortymencie naszego sklepu internetowego ma wpisane wsparcie doradcze ze strony naszego profesjonalnego zespołu pracowników. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania związane z funkcjonalnością krzesełek dla niepełnosprawnych.

Stacjonarne krzesło toaletowe - jak działa sprzęt?

krzesloToaletowe

Stacjonarne krzesło toaletowe to niewielka, przenośna toaleta, która spełnia podobną funkcję co krzesło toaletowe wyposażone w kółka - uniemożliwia jednak przewożenie osoby chorej np. do domowej toalety. Jednocześnie stacjonarne krzesło toaletowe zajmuje mniej miejsca niż krzesło toaletowe na kółkach.

Jakie są wymiary stacjonarnego krzesła toaletowego?

krzesloToaletowe1

Wypożyczając jakikolwiek sprzęt medyczny - warto znać jego wymiary, by łatwo znaleźć dla niego odpowiednie miejsce. Krzesło toaletowe stacjonarne to mebel o szerokim siedzisku o wymiarach 52 cm, z regulowaną wysokością nóg (od 39 do 49 cm), co zapewnia choremu komfort i wygodę. Krzesło waży niespełna 9 kg. Może udźwignąć ciężak 90 kg.

Gdzie wypożyczyć stacjonarne krzesło toaletowe?

krzesloToaletowe2

Stacjonarne krzesło toaletowe to sprzęt, który dostępny jest w każdej naszej siedzibie. W MediStuff rozwozimy nasz sprzęt medyczny na terenie tych województw, w których funkcjonują nasze placówki. Nasze magazyny znaleźć można w wielu miastach w całym kraju. Działamy w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu, Brodnicy, Poznaniu, Koninie, Szczecinie i Gdańsku!

Jaka jest cena wypożyczenia krzesła toaletowego stacjonarnego?

Krzesło toaletowe stacjonarne można wypożyczyć w MediStuff za 50 złotych miesięcznie.

Kiedy warto wypożyczyć stacjonarne krzesło toaletowe?

Stacjonarne krzesło toaletowe to doskonały sprzęt, który może ułatwić funkcjonowanie choremu - przy okazji ułatwiając opiekunowi codzienne obowiązki. Wypożyczenie krzesła toaletowego warto rozważyć w przypadku w którym osoba chora może mieć problem z dotarciem do łazienki, ale jest w stanie samodzielnie lub z pomocą opiekuna przemieścić się na dostawione w pobliżu krzesło toaletowe.

Informacje dodatkowe

Waga 8,5 kg
Wymiary 52 cm
Okres wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy

Region

Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

 • Regulacja wysokości nóg: 39 – 49 cm
 • Udźwig: 90 kg
 • Szerokość siedziska: 52 cm
 • Waga: 8,5 kg