Krzesło toaletowe na kółkach

Promocja!

Krzesło toaletowe na kółkach

80,00

  Krzesło toaletowe wyposażone w:

 • Kółka
 • Oparcie
 • Zdejmowane podłokietniki
 • Zdejmowane podnóżki
 • Wyjmowane wiaderko

Opis

Krzesło toaletowe na kółkach posiada w zestawie kółka, wysokie, wygodne oparcie, zdejmowane podłokietniki, zdejmowane podnóżki oraz wyjmowane wiaderko. Cztery kółka o dużej średnicy gwarantują łatwe przemieszczanie się osoby użytkującej. Tylne kółka zostały wyposażone w hamulce, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania. Podnóżki mogą być natomiast złożone lub zdemontowane w celu ułatwienia transportu.

Zalety krzeseł toaletowych na kółkach

Krzesło toaletowe od MediStuff jest idealne do użytku w domu, w domu opieki lub w szpitalu. Może być również używane jako transferowy wózek inwalidzki do użytku wewnętrznego.. Jest szczególnie odpowiednie dla osób, które nie czują się już tak pewnie lub ich nogi nie mają już wystarczającej siły do ​​noszenia własnej masy ciała. Z krzesłem toaletowym na kółkach mogą się łatwo poruszać. W tym samym czasie może być ono używane jako toaleta, ponieważ każde z nich posiada wiadro pod krzesłem toaletowym.

Wiele tego typu krzeseł wyposażono w uchwyt w tylnej części. Dzięki temu inne osoby mogą pchać i sterować krzesłem. Ponadto większość modeli zostało wyposażonych w podnóżek, dzięki czemu stopy nie ciągną się po podłodze podczas pchania. Inną, bardzo ważną funkcjonalnością tych krzeseł jest funkcja blokowania kół. Na pochyłym terenie lub podczas wchodzenia i wychodzenia z krzesła toaletowego taki mechanizm zapobiega stoczeniu się. Chroni to przed wypadkami i poważnymi obrażeniami oraz gwarantuje bezpieczeństwo.

Rodzaje krzeseł toaletowych

Krzesła toaletowe z małymi kółkami są przeznaczone do popychania przez inną osobę przez pokoje. Pacjent może swobodnie poruszać stopami, jednak jest to bardzo powolne i pracochłonne. Podobnie jak w przypadku prawie wszystkich wariantów krzeseł toaletowych, taki model może być również stosowany jako krzesło lub stołek prysznicowy. Jeśli ma zostać umieszczone w stałym miejscu, zalecamy zakup stacjonarnego krzesła toaletowego.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferty MediStuff, w tym wypożyczenia krzesła toaletowego na kółkach, zachęcamy do kontaktu.

Krzesło toaletowe na kółkach - co to takiego?

krzesloToaletowe3

Krzesło toaletowe to przenośna toaleta na kółkach, którą bardzo łatwo przestawić z miejsca na miejsce, ułatwiając skorzystanie z niej choremu. Krzesło toaletowe można łatwo opróżnić dzięki wyciąganemu wiadru toaletowemu, co umożliwia higieniczną dezynfekcję i zachowanie czystości oraz wysokiego komfortu.

Gdzie mogę wypożyczyć krzesło toaletowe Medistuff?

krzesloToaletowe4

Krzesło toaletowe MediStuff znaleźć można wszędzie tam, gdzie posiadamy swoją siedzibę. Oznacza to, że krzesła toaletowe wypożyczamy w tych województwach, w których funkcjonują nasze placówki i magazyny. Aktualnie MediStuff działa w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu, Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Koninie i - od niedawna - Brodnicy.

Jakie wymiary posiada krzesło toaletowe MediStuff?

Wymiary krzesła toaletowego to ważna sprawa - warto wiedzieć, czy mebel zmieści się w miejscu, w którym przewiduje się jego ustawienie. Krzesło toaletowe cechuje się szerokością 47 cm oraz głębokością 53 cm, waży 7.5 kilograma i udźwignie osobę do 100 kilogramów.

Jak działa krzesło toaletowe?

Krzesło toaletowe pozwala na załatwianie potrzeb fizjologicznych chorym, którzy niekoniecznie są w stanie o własnych siłach dotrzeć do toalety. Wyposażone w kółka i opuszczaną klapę, krzesło toaletowe może pełnić rolę przenośnej toalety z wyciąganym, łatwym do opróżnienia wiadrem toaletowym.

Jak wypożyczyć krzesło toaletowe MediStuff?

To proste! Kontaktując się z nami w wybrany sposób - za pomocą telefonu, maila albo Messengera. Po umówieniu konkretnej daty wypożyczenia - wysyłamy do naszych klientów wyspecjalizowanych dostawców, którzy nie tylko zadbają o to, by sprzęt dotarł na miejsce o umówionej porze, ale także wyjaśnią zasady jego działania.

Informacje dodatkowe

Waga 7,5 kg
Wymiary 53 × 47 × 43-53 cm
Okres wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

 • Regulacja wysokości siedziska: 43 – 53 cm (skokowo co 2,5 cm)
 • Szerokość wewnętrzna: 47 cm
 • Głębokość: 53 cm
 • Rama: stalowa
 • Waga: 7,5 kg
 • Maksymalne obciążenie: 100 kg