yandex icon

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kujawsko-pomorskie

Sprzęt medyczny w kujawsko-pomorskim

Województwo kujawsko-pomorskie to kolebka firmy MediStuff. Właśnie tutaj, w Bydgoszczy, naszym klientom wypożyczaliśmy pierwszy sprzęt medyczny – wózki ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne i koncentratory tlenu. 

Siedziba naszej wypożyczalni mieści się przy ulicy Jagiellońska 12, 85-067 Bydgoszcz, tuż obok magazynu MediStuff, z którego dostarczamy sprzęt medyczny, dowożąc go do naszych klientów – koszt transportu zamówień poniżej 100 zł liczony jest indywidualnie według kalkulatora takiego, jaki istnieje w naszym sklepie internetowym. Drugi magazyn naszej firmy w województwie Kujawsko-Pomorskim mieści się przy ul. Kolejowej 15, kod pocztowy 87-330 Jabłonowo Pomorskie.

Nasze telefony działają 24 godziny na dobę, dlatego w przypadku chęci odbioru osobistego zamówionego wcześniej sprzętu – prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na swoje miejsce zamieszkania mogą mieć utrudniony dostęp do profesjonalnych urządzeń niezbędnych w okresie choroby i rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe stacjonarne, wózek ortopedyczny i wiele innych propozycji dostępnych w atrakcyjnych cenach wynajmu i bez żadnych ukrytych kosztów. Co więcej, zapewniamy również dowóz wypożyczonego sprzętu do domu Pacjenta, jego wniesienie oraz montaż.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zamówienia dowozimy do takich miejscowości jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło, Rypin, Solec Kujawski, Chełmża, Lipno, Żnin, Wąbrzeźno, Tuchola, Golub-Dobrzyń, Aleksandrów Kujawski, Mogilno, Koronowo, Ciechocinek, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Kruszwica, Janikowo, Barcin, Gniewkowo, Nowe, Więcbork, Strzelno, Radziejów i Jabłonowo Pomorskie. Stawka za dowóz z siedziby MediStuff w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego wynosi jedyne 1,50 zł za każdy kilometr. Dokładna wycena transportu jest podawana w trakcie przyjmowania zamówienia.

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz urządzenia dedykowane obłożnie chorym Pacjentom, którzy z powodu stanu swojego zdrowia wymagają stałej opieki. Takim osobom jesteśmy w stanie zapewnić koncentrator tlenu, gwarantujący nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości, oraz ssak medyczny, dzięki któremu z łatwością i w całkowicie higieniczny sposób usuniesz nadmiar wydzielin. Dodatkowo w asortymencie posiadamy krzesło toaletowe na kółkach i jego mobilny odpowiednik, czyli krzesło toaletowe na kółkach.

Nie zapomnieliśmy również o Pacjentach o ograniczonych możliwościach poruszania się. Aby zapewnić im odrobinę samodzielności i bezpieczeństwa wynajmij wózek specjalistyczny, wózek ortopedyczny lub balkonik, dzięki którym będą mogli w komfortowy sposób przemieszczać się nie tylko po domu, ale także poza nim. Zachęcamy również do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego oraz stolika przyłóżkowego. W ofercie posiadamy dodatkowo sterowany pilotem podnośnik Pacjenta o stabilnej konstrukcji, z pasami i przyciskami bezpieczeństwa.

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz także profesjonalne urządzenia do wykonywania ćwiczeń kończyn dolnych i górnych oraz kręgosłupa po ich urazach lub operacjach. Pacjentom w trakcie terapii możemy zapewnić wysokiej jakości chodzik rehabilitacyjny z hamulcami, sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne oraz szynę CPM z pilotem i miękkimi podkładkami pod nogi. Każde z urządzeń jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie wynajmu. Co więcej, zespół MediStuff udziela bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych.