Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Kujawsko-Pomorskim

Każda historia musi mieć swój początek! Nie inaczej sprawy mają się z MediStuff, wypożyczalnią sprzętu medycznego, która po raz pierwszy jako pomysł zakiełkowała w głowie dwóch fizjoterapeutów – Pawła Kurzyńskiego i Karola Kuziela. Przyświecał im cel stworzenia wypożyczalni, w której sprawnie i szybko będzie można wypożyczyć nowoczesny sprzęt medyczny, dostarczony bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Wkrótce potem w Bydgoszczy, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, powstała siedziba firmy, która w przyszłości miała rozrosnąć się na sieć wypożyczalni sprzętu medycznego w całej Polsce.

Województwo kujawsko-pomorskie to kolebka firmy MediStuff. Właśnie tutaj, w Bydgoszczy, naszym klientom wypożyczaliśmy pierwszy sprzęt medyczny – wózki ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne i koncentratory tlenu. 

Siedziba naszej wypożyczalni mieści się przy ulicy Pomorskiej 86a, 85-051 Bydgoszcz, tuż obok magazynu MediStuff, z którego dostarczamy sprzęt medyczny, dowożąc go do naszych klientów – koszt transportu zamówień poniżej 150 zł liczony jest indywidualnie według kalkulatora takiego, jaki istnieje w naszym sklepie internetowymNasze telefony działają 24 godziny na dobę, dlatego w przypadku chęci odbioru osobistego zamówionego wcześniej sprzętu – prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

Wypożycz sprzęt medyczny w 2 lokalizacjach w kujawsko-pomorskim!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na swoje miejsce zamieszkania mogą mieć utrudniony dostęp do profesjonalnych urządzeń niezbędnych w okresie choroby i rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe stacjonarne, wózek ortopedyczny i wiele innych propozycji dostępnych w atrakcyjnych cenach wynajmu i bez żadnych ukrytych kosztów. Co więcej, zapewniamy również dowóz wypożyczonego sprzętu do domu Pacjenta, jego wniesienie oraz montaż.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zamówienia dowozimy do takich miejscowości jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło, Rypin, Solec Kujawski, Chełmża, Lipno, Żnin, Wąbrzeźno, Tuchola, Golub-Dobrzyń, Aleksandrów Kujawski, Mogilno, Koronowo, Ciechocinek, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Kruszwica, Janikowo, Barcin, Gniewkowo, Nowe, Więcbork, Strzelno, Radziejów i Jabłonowo Pomorskie. Stawka za dowóz z siedziby MediStuff w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego wynosi jedyne 2 zł za każdy kilometr. Dokładna wycena transportu jest podawana w trakcie przyjmowania zamówienia.

Wypożycz Sprzęt Medyczny w Bydgoszczy

Pierwsza siedziba MediStuff, położona przy ulicy Jagiellońska 12, 85-067 Bydgoszcz, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego firmowego magazynu, skąd rozwożony jest sprzęt medyczny. Oprócz tego, od niedawna drugi magazyn w województwie kujawsko-pomorskim mieści się także w Brodnicy, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 2, kod pocztowy 87-301.

W obu magazynach można znaleźć pełen wachlarz sprzętu medycznego dostępnego w MediStuff. Mowa tu o dostępnych do wypożyczenia łóżkach rehabilitacyjnych ze sterowaniem elektrycznym, materacach przeciwodleżynowych, wózkach ortopedycznych (także w wersji specjalistycznej), stolikach przyłóżkowych, koncentratorach tlenu, ssakach medycznych, chodzikach, balkonikach, krzesłach toaletowych oraz szynach CPM, lampach Bioptron oraz oczyszczaczach powietrza.

Od niedawna MediStuff pełni rolę nie tylko wypożyczalni sprzętu medycznego, ale również i sklepu medycznego; dlatego poprzez stronę lub bezpośrednio w firmie zakupić można łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu Konsung KSOC-5 oraz lampy Bioptron AllMed.

Stale poszerzająca się o nowoczesny sprzęt oferta to wynik starań MediStuff, by zapewnić swoim klientom najlepsze usługi w zakresie dostarczanego i sprzedawanego sprzętu medycznego. Właśnie dlatego w wypożyczalni sprzętu medycznego znaleźć można chociażby wspomniane lampy Bioptron AllMed, stanowiące skuteczne, Szwajcarskie narzędzie wykorzystywane w terapii światłem. Nowością w ofercie są także nowe koncentratory tlenu Konsung KSOC-5, które łączą niską cenę, doskonałą wydajność oraz świetną kulturę pracy.

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz urządzenia dedykowane obłożnie chorym Pacjentom, którzy z powodu stanu swojego zdrowia wymagają stałej opieki. Takim osobom jesteśmy w stanie zapewnić koncentrator tlenu, gwarantujący nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości, oraz ssak medyczny, dzięki któremu z łatwością i w całkowicie higieniczny sposób usuniesz nadmiar wydzielin. Dodatkowo w asortymencie posiadamy krzesło toaletowe na kółkach i jego mobilny odpowiednik, czyli krzesło toaletowe na kółkach.

Nie zapomnieliśmy również o Pacjentach o ograniczonych możliwościach poruszania się. Aby zapewnić im odrobinę samodzielności i bezpieczeństwa wynajmij wózek specjalistyczny, wózek ortopedyczny lub balkonik, dzięki którym będą mogli w komfortowy sposób przemieszczać się nie tylko po domu, ale także poza nim. Zachęcamy również do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego oraz stolika przyłóżkowego. W ofercie posiadamy dodatkowo sterowany pilotem podnośnik Pacjenta o stabilnej konstrukcji, z pasami i przyciskami bezpieczeństwa.

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz także profesjonalne urządzenia do wykonywania ćwiczeń kończyn dolnych i górnych oraz kręgosłupa po ich urazach lub operacjach. Pacjentom w trakcie terapii możemy zapewnić wysokiej jakości chodzik rehabilitacyjny z hamulcami, sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne oraz szynę CPM z pilotem i miękkimi podkładkami pod nogi. Każde z urządzeń jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie wynajmu. Co więcej, zespół MediStuff udziela bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych.

Dowóz sprzętu medycznego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Z magazynów w Bydgoszczy i Brodnicy – sprzęt medyczny wędruje w ręce klientów na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Dostarczany jest nie tylko do większych miast, takich jak Toruń czy Grudziądz, ale także do miejscowości takich jak Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Strzelno, Barcin, Janikowo, Aleksandrów Kujawski czy Żnin. Sprzętem MediStuff mogą cieszyć się mieszkańcy całego województwa.

Warto wiedzieć, że w Bydgoszczy przy zamówieniach powyżej 100 złotych – sprzęt medyczny dostarczany jest za darmo. W innych przypadkach obowiązuje ustalona kwota 2 zł za przebyty kilometr. Na podstawie odległości dzielącej magazyn MediStuff od miejsca dostawy – ustalamy ostateczny koszt transportu, podając go do wiadomości klienta w trakcie przyjmowania zamówienia.

Pierwsza wypożyczalnia MediStuff w Polsce

Prędkość i niezawodność dostaw to podstawa działania wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff. Jednak sama ta cecha nie charakteryzuje w pełni działalności, która od czasu swojego powstania stara się wyznaczać nowe trendy na rodzimym rynku sklepów i wypożyczalni medycznych.

W MediStuff ogromną wagę przykłada się do kompleksowości świadczonych usług – właśnie dzięki takiemu podejściu założonej w Bydgoszczy firmie udało się rozrosnąć na cały kraj!

W praktyce oznacza to nie tylko wypożyczanie i sprzedaż sprzętu medycznego, ale także szeroki wachlarz urządzeń dostępnych od ręki, przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.