Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Aleksandrów Kujawski

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego posiada możliwość transportu asortymentu do domu klienta. Nasze dostawy działają na pięciu województw, w tym również kujawsko-pomorskiego. Aleksandrów Kujawski jest jednym z miast objętym obszarem naszego dowozu z Bydgoszczy, dodatkowo obsługujemy również pobliskie miejscowości takie jak Służewo, Pieczenia, Odolin, Otłoczyn czy Ośno. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjne ze specjalnym zaprojektowaniem i dostosowaniem

Osoby starsze lub chore bardzo często borykają się z problemami podczas chodzenia. Wyzwaniem stają się spacer, wyjścia do sklepu czy zwykłe przejście się po domu. Każda czynność związana z chodzeniem wymaga pomocy drugiego człowieka lub podpory w odpowiednim sprzęcie. Dla osób z mniejszymi, jednak doskwierającymi kłopotami w chodzeniu najlepsze będą chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla Pacjentów z bardziej zaawansowanymi zaburzeniami poruszania się pomocne mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach lub szyna cpm, która jest idealna po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Chorzy w stanie leżącym wymagają znacznie większego pokładu energii, siły i pomocy. Opieka nad Pacjentami znajdującymi się praktycznie całą dobę w łóżku nie obejdzie się bez specjalistycznych sprzętów oraz wsparcia. Nasz asortyment wyposażony jest w produkty odpowiednio zaprojektowane i dostosowane do osób leżących. Zarówno bliscy jak i sam chory największe wsparcie mogą odczuć przy używaniu sprzętu jak łóżko rehabilitacyjne, które jest w stanie odciążyć zarówno rehabilitanta podczas ćwiczeń jak i samego chorego, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który cały czas dostarcza odpowiedni poziom powietrza osobom, które mają kłopot z samodzielnym oddychaniem.

Proponowane produkty