Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Barcin

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to bardzo niestandardowa inicjatywa, która ma na celu głównie pomoc oraz polepszenie stanu życia naszych Pacjentów. Osoby chore, starsze, z zaburzeniami chodzenia oraz te leżące mogą otrzymać wsparcie dzięki asortymentowi MediStuff. Wykwalifikowany zespół terapeutów pomoże w rehabilitacjach oraz powrocie do dawnego stanu fizycznego. Wyszkoleni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w odpowiednim dopasowaniu sprzętu do potrzeb klienta.

Transport produktów z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego do domu Pacjenta działa na terenie 5 województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Miastem, które objęte jest obszarem naszych dostaw z Bydgoszczy jest Barcin oraz pobliskie miejscowości takie jak Knieja, Złotowo, Mamilcz oraz Wapniewo. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdą dostawę na podstawie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalnie zaprojektowany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Pacjenci z problemami poruszania się potrzebują pomocy osób bliskich. Wyjście do sklepu, na spacer, a często nawet samo poruszanie się po domu staje się wyzwaniem i nie może obejść się bez kogoś obok. Nasz asortyment jest w stanie wesprzeć Pacjentów, którzy potrzebują dodatkowej ręki do pomocy dzięki chodzikowi rehabilitacyjnemu oraz balkonikowi. Dla osób z zaawansowanymi zaburzeniami poruszania się najbardziej odpowiednie będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, niezbędna po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego.

Osoby leżące, które posiadają bardzo małe lub znikome możliwości samodzielnego poruszania się, wymagają dodatkowej opieki. Aby wesprzeć zarówno chorych, jak i bliskich, którzy się nimi opiekują, polecamy łóżko rehabilitacyjne, odpowiednio zaprojektowane idealnie odciąży rehabilitanta oraz samego ćwiczącego. Innymi produktami przydatnymi w ciężkich, leżących stanach są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który jest w stanie dostarczać ciągle odpowiednie dawki powietrza osobom z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty