Wypożyczalnia sprzętu medycznego Brodnica

MediStuff połączyło szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewnia Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomaga przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i uczuciem podejdzie do każdego Pacjenta, znacząco poprawiając jego jakość życia.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego prowadzi swoją działalność na terenie kilku województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jedno z głównych miast, objętych możliwością dostawy z Bydgoszczy, jest Brodnica, a także pobliskie miejscowości, takie jak Cielęta, Gorczenica, Kominy, Niewierz oraz Kruszynki. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Problemy z poruszaniem się dotykają zarówno osoby starsze, jak i chore. Niektórzy z nich całkowicie lub w większej części pozbawieni są możliwości wstawania z łóżek. Aby ułatwić im codzienne czynności, a także pomóc bliskim przy opiece, oferujemy cały szereg sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych. Dla osób całkowicie leżących najlepiej sprawdzą się łóżko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, a także ssak medyczny. Natomiast dla Pacjentów z możliwością częściowego podnoszenia się najodpowiedniejsze będą: podnośnik Pacjenta znacząco odciążający bliskich, opiekujących się chorym, stolik przyłóżkowy, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach.

Osoby borykające się z kłopotami podczas poruszania się mogą odczuwać problemy przy zwykłym wyjściu do sklepu, spacerze czy nawet toalecie. Aby zniwelować te wyzwania i poprawić jakość życia naszych Pacjentów, stworzyliśmy zestaw profesjonalnych urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych. Dla osób ze znacznymi problemami poruszania się idealnie sprawdzą się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, a także krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach. Po operacji stawu biodrowego najbardziej pomocna okaże się szyna cpm. Natomiast dla osób z mniejszymi, jednak doskwierającymi kłopotami podczas chodzenia najbardziej odpowiednie będą chodzik rehabilitacyjny czy balkonik.

Proponowane produkty