Wypożyczalnia sprzętu medycznego brodnica

MediStuff połączyło najbardziej potrzebne usługi i stworzyło kompleksowe połączenie, których celem jest wypożyczalnia sprzętu medycznego, ale również rehabilitacja oraz opieka pielęgnacyjna. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i uczuciem podejdzie do każdego Pacjenta, znacząco poprawiając jego jakość życia. Rehabilitacja w domu to niesamowita wygoda zarówno dla naszego klienta, jak i jego bliskich. Dodatkowo oferujemy masaże oraz innowacyjną terapię metodą NDT.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego prowadzi swoją działalność na terenie kilku województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jedno z głównych miast, objętych możliwością dostawy z Bydgoszczy, jest Brodnica, a także pobliskie miejscowości, takie jak Cielęta, Gorczenica, Kominy, Niewierz oraz Kruszynki. Nasi pracownicy indywidualnie wycenia każdą usługę podczas składania zamówienia. Obliczanie kosztów następuje według dwóch głównych wytycznych: długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Problemy z poruszaniem się dotykają zarówno osoby starsze, jak i chore. Niektórzy z nich całkowicie lub w większej części pozbawieni są możliwości wstawania z łóżek. Aby ułatwić im codzienne czynności, a także pomóc bliskim przy opiece, oferujemy cały szereg sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych. Dla osób całkowicie leżących najlepiej sprawdzą się łóżko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, a także ssak medyczny. Natomiast dla Pacjentów z możliwością częściowego podnoszenia się najodpowiedniejsze będą: podnośnik Pacjenta znacząco odciążający bliskich, opiekujących się chorym, stolik przyłóżkowy, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach.

Osoby borykające się z kłopotami podczas poruszania się mogą odczuwać problemy przy zwykłym wyjściu do sklepu, spacerze czy nawet toalecie. Aby zniwelować te wyzwania i poprawić jakość życia naszych Pacjentów, stworzyliśmy zestaw profesjonalnych urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych. Dla osób ze znacznymi problemami poruszania się idealnie sprawdzą się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, a także krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach. Po operacji stawu biodrowego najbardziej pomocna okaże się szyna cpm. Natomiast dla osób z mniejszymi, jednak doskwierającymi kłopotami podczas chodzenia najbardziej odpowiednie będą chodzik rehabilitacyjny czy balkonik.

Proponowane produkty