Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Bydgoszczy

Firma MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Bydgoszczy inteligentnie połączona z kompleksowymi usługami. Z myślą o jak najwyższym komforcie Pacjenta połączyliśmy usługę wypożyczalni sprzętów medycznych z możliwością osobistej rehabilitacji w domu Pacjenta oraz opieki pielęgnacyjnej. Profesjonalny sztab terapeutów zapewni odpowiednie dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb chorego. Oferujemy całą gamę najlepszych sprzętów medycznych, które zostały przebadane, sprawdzone i przetestowane. Najwyższy poziom usług gwarantujemy na terenie wielu miast i miasteczek.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego obejmuje usługi na terenie powiatu bydgoskiego, a także mniejszych okolicznych miejscowości, takich jak Niemcz, Myślęcinek, Osielsko, Niwy, Żołędowo, Augustowo, a także Borówno, Trzeciewiec, Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska oraz Unisław. Indywidualna wycena usługi dostawy jest wykonywana podczas przyjmowania zamówienia. Wyliczana jest w oparciu o ilość kilometrów oraz stawkę 2 zł za kilometr, jednak nie mniejsza niż 30 zł poza miasto Bydgoszcz.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Kompleksowa poprawa jakości życia dla osób leżących

Dla osób leżących i nie wstających z łóżka przygotowaliśmy kompleksową usługę. Od możliwości wypożyczenia sprzętu medycznego, przez rehabilitację w domu, masaże, terapię metodą NDT, aż po opiekę pielęgnacyjną. Chcemy możliwie jak najbardziej odciążyć rodzinę chorego, a samemu Pacjentowi znacząco poprawić codzienne życie. Oferujemy sprzęty specjalnie przystosowane do osób leżących takie jak podnośnik Pacjenta, ssak medyczny, czy koncentrator tlenu. Dodatkowo posiadamy akcesoria przeciwdziałające odleżynom, czyli materac przeciwodleżynowy rurowy, który zapewni nie tylko większy komfort leżenia, ale również pomoże w walce z niesamowicie problematycznymi odleżynami.

Problemy z poruszaniem dotyczą nie tylko osób ciężko chorych, ale również osób starszych. Aby ułatwić i znacząco podnieść komfort codziennego życia Pacjenta zapewniamy profesjonalne sprzęty medyczne oraz rehabilitacyjne takie jak np. łóżko rehabilitacyjne czy stolik przyłóżkowy. Dla Pacjentów z problemami poruszania się po domu czy też na spacerze oferujemy ułatwiający poruszanie się chodzik rehabilitacyjny i balkonik,  dla osób z większymi potrzebami wózek ortopedyczny oraz wózek specjalistyczny. Pacjenci po operacji i urazach biodra mogą znaleźć wsparcie w sprzęcie o nazwie szyna CPM. Dodatkowo oferujemy pomoc przy codziennej toalecie oferując krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego - Bydgoszcz

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, która posiada swoją siedzibę w Bydgoszczy. Dla naszych Pacjentów, oferujemy szereg usług, do których zaliczyć można możliwość wypożyczenia wysokiej klasy sprzętów medycznych, jak również skorzystanie z rehabilitacji, przy udziale naszych profesjonalnych terapeutów. Świadcząc nasze usługi, kierujemy się przede wszystkim dobrem Pacjenta. Zależy nam na tym, by zapewnić jak najlepsze, komfortowe i bezpieczne warunki powrotu do zdrowia.

Z oferty naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, skorzystać mogą mieszkańcy całego powiatu bydgoskiego. W Bydgoszczy posiadamy swoją placówkę stacjonarną, jednak umożliwiamy również dostęp do naszych usług pozostałym mieszkańcom, poprzez możliwość dostawy pod wskazany przez klienta adres. Mieszkańcy miejscowości, takich jak Kruszyn Krajeński, Łochowo, Pawłówek, Osówiec, Niemcz czy Niwy, mogą otrzymać zamówiony sprzęt bezpośrednio do swojego domu z możliwością wniesienia go do wnętrza mieszkania oraz złożenia. Koszt takiej usługi uzależniony jest od odległości.

Rehabilitacja z MediStuff

Oferta naszej placówki, jest bardzo szeroka i doskonale trafia w oczekiwania osób wymagających opieki. Nasi profesjonalni fizjoterapeuci zajmą się kompleksową opieką nad chorym, poprzez odpowiednie ćwiczenia, masaże i czynności pielęgnacyjne. Posiadamy również wysokiej klasy, specjalistyczne urządzenia medyczne, wspomagające samodzielną rehabilitację w domu. Asortyment zawiera łóżko rehabilitacyjne, do którego warto nabyć materac przeciwodleżynowy rurowy. Posiadamy także podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz wspomagający proces oddychania koncentrator tlenu.

Właściwą mobilność i zwiększenie poczucia samodzielności, zapewniają wózki ortopedyczne, wózki specjalistyczne, chodziki rehabilitacyjne oraz balkoniki. Ważna dla osób schorowanych, jest także odpowiednia higiena. W jej utrzymaniu pomogą krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach, natomiast usuwanie wydzielin wspomoże ssak medyczny. W asortymencie posiadamy również szynę CPM, która umożliwia wykonywanie codziennych ćwiczeń. Pragniemy podnosić komfort życia osób wymagających rehabilitacji, gdyż wiemy, że dobre samopoczucie stanowi niezwykle ważny element w całym procesie leczenia.

Proponowane produkty