Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Bydgoszcz

Firma MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego inteligentnie połączona z kompleksowymi usługami. Z myślą o jak najwyższym komforcie Pacjenta połączyliśmy usługę wypożyczalni sprzętów medycznych z możliwością osobistej rehabilitacji w domu Pacjenta oraz opieki pielęgnacyjnej. Profesjonalny sztab terapeutów zapewni odpowiednie dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb chorego. Oferujemy całą gamę najlepszych sprzętów medycznych, które zostały przebadane, sprawdzone i przetestowane. Najwyższy poziom usług gwarantujemy na terenie wielu miast i miasteczek.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego obejmuje usługi na terenie powiatu bydgoskiego, a także mniejszych okolicznych miejscowości, takich jak Niemcz, Myślęcinek, Osielsko, Niwy, Żołędowo, Augustowo, a także Borówno, Trzeciewiec, Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska oraz Unisław. Indywidualna wycena usługi jest wykonywana podczas przyjmowania zamówienia. Wyliczana jest w oparciu o ilość kilometrów oraz stawkę 1,50 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Kompleksowa poprawa jakości życia dla osób leżących

Dla osób leżących i nie wstających z łóżka przygotowaliśmy kompleksową usługę. Od możliwości wypożyczenia sprzętu medycznego, przez rehabilitację w domu, masaże, terapię metodą NDT, aż po opiekę pielęgnacyjną. Chcemy możliwie jak najbardziej odciążyć rodzinę chorego, a samemu Pacjentowi znacząco poprawić codzienne życie. Oferujemy sprzęty specjalnie przystosowane do osób leżących takie jak podnośnik Pacjenta, ssak medyczny, czy koncentrator tlenu. Dodatkowo posiadamy akcesoria przeciwdziałające odleżynom, czyli materac przeciwodleżynowy rurowy, który zapewni nie tylko większy komfort leżenia, ale również pomoże w walce z niesamowicie problematycznymi odleżynami.

Problemy z poruszaniem dotyczą nie tylko osób ciężko chorych, ale również osób starszych. Aby ułatwić i znacząco podnieść komfort codziennego życia Pacjenta zapewniamy profesjonalne sprzęty medyczne oraz rehabilitacyjne takie jak np. łóżko rehabilitacyjne czy stolik przyłóżkowy. Dla Pacjentów z problemami poruszania się po domu czy też na spacerze oferujemy wózek ortopedyczny oraz wózek specjalistyczny, dla osób z większymi potrzebami, ułatwiający poruszanie się chodzik rehabilitacyjny i balkonik. Pacjenci po operacji i urazach biodra mogą znaleźć wsparcie w sprzęcie o nazwie szyna cpm. Dodatkowo oferujemy pomoc przy codziennej toalecie oferując krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach.

Proponowane produkty