Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Chełmno

MediStuff to firma, która z chęci pomocy stworzyła kompleks usług idealnie odpowiadający zapotrzebowaniu na rynku medycznym. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego to inicjatywa mająca na celu jak największe ułatwienie i poprawę jakości życia naszych Pacjentów. Dodatkowo posiadamy możliwość rehabilitacji w domu Pacjenta, masaży oraz opieki pielęgnacyjnej. Sztab wykwalifikowanych, doświadczonych, a przede wszystkim ciepłych i miłych terapeutów zajmie się klientami.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff posiada możliwość transportu na terenie wybranych województw, również kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obejmuje obszar naszych dostaw z Bydgoszczy jest Chełmno oraz pobliskie miejscowości, takie jak Stolno, Niedźwiedź, Gruczno, Grubno czy Nowe Dobra. Indywidualnie ustalana cena usługi wyliczana jest podczas składania zamówienia na podstawie ilości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny poprawiający jakość życia

Osoby starsze, jak i chore lub te po operacjach bardzo często spotykają się z nagłymi problemami w poruszaniu się. Kłopoty z wejściem na schody, wstaniem lub dojściem do łazienki stają się uciążliwe i wymagające interwencji bliskich. Opieka nad rodziną również wymaga bardzo dużej siły fizycznej, jak i psychicznej. Nasze usługi wypożyczalni sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego mają za zadanie znacznie poprawić jakość życia naszych Pacjentów i bliskich, którzy się nimi zajmują. Klienci z problemami poruszania się mogą odczuć największą ulgę przy chodziku rehabilitacyjnym, balkoniku, krześle toaletowym stacjonarnym, krześle toaletowym na kółkach oraz szynie cpm, która jest bardzo pomocna po operacjach stawu biodrowego i kolanowego.

Podczas problemów ze wstawaniem lub całkowicie leżącymi Pacjentami wymagane są specjalistyczne sprzęty oraz opieka. Należy dbać o zupełnie inne kwestie i wkładać o wiele więcej siły w pomoc. Dla takich osób najbardziej pomocne mogą okazać się łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach. Natomiast dla Pacjentów całkowicie leżących najodpowiedniejsze będą dodatkowo: materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, które zapewnia choremu stałą jego dostawę.

Proponowane produkty