Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Chełmża

MediStuff to firma, której głównym celem jest pomoc i odciążenie Pacjentów. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń.

Usługi transportowe wypożyczalni sprzętu medycznego obejmują aż pięć województw. Jednym z nich jest województwo kujawsko-pomorskie z magazynem w Bydgoszczy lub z Brodnicy obsługującym Chełmżę. Dodatkowo dostawę mogą zamówić pobliskie, mniejsze miejscowości, takie jak Skąpe, Grzywna, Kończewice, Zelgno, Bielczyny czy Pluskowęsy. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który znacząco poprawi jakość życia naszych Pacjentów

Pacjenci z problemami poruszania się często odczuwają problem nawet podczas zwykłego spaceru, wyjścia do sklepu, a nawet poruszania się po domu. Doskwiera im brak samodzielności i potrzeba wsparcia bliskich. Naszym celem jest znacząco poprawić ich jakość życia i odciążyć rodzinę. Dla Pacjentów ze znaczącymi kłopotami z chodzeniem najbardziej polecamy wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która znacząco pomaga po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego. Dla Pacjentów z mniejszymi, jednak dalej znacznymi kłopotami w poruszaniu się najodpowiedniejsze mogą okazać się chodzik rehabilitacyjny i balkonik.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego posiada w swoim asortymencie również specjalnie zaprojektowane akcesoria dla osób całkowicie leżących. Opieka osób bez możliwości lub z bardzo ograniczonym samodzielnym poruszaniem się wymaga niesamowicie dużego wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Aby odciążyć bliskich, a także samych Pacjentów, polecamy im najbardziej łóżko rehabilitacyjne idealnie przystosowane do ćwiczeń i osób leżących, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który jest w stanie ciągle dostarczać odpowiednie ilości powietrza.

Proponowane produkty