Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Chełmża

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego połączona z dodatkowymi usługami rehabilitacji oraz opieki pielęgnacyjnej. Nasze kompleksowe usługi mają za zadanie odciążyć bliskich Pacjenta, a także jemu samemu poprawić znacząco jakość życia. Wykwalifikowana kadra terapeutów jest w stanie z ciepłem i cierpliwością przeprowadzić każde ćwiczenia. Naszym głównym celem jest profesjonalna pomoc i wsparcie. Udoskonalenie wypożyczalni sprzętu o możliwość transportu dodatkowo powiększyła grono naszych Pacjentów.

Usługi transportowe wypożyczalni sprzętu medycznego obejmują aż pięć województw. Jednym z nich jest województwo kujawsko-pomorskie z magazynem w Bydgoszczy obsługującym Chełmżę. Dodatkowo dostawy mogą dokonać pobliskie, mniejsze miejscowości, takie jak Skąpe, Grzywna, Kończewice, Zelgno, Bielczyny czy Pluskowęsy. Koszt całej usługi wyceniany jest indywidualnie podczas składania zamówienia na bazie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który znacząco poprawi jakość życia naszych Pacjentów

Pacjenci z problemami poruszania się często odczuwają problem nawet podczas zwykłego spaceru, wyjścia do sklepu, a nawet poruszania się po domu. Doskwiera im brak samodzielności i potrzeba wsparcia bliskich. Naszym celem jest znacząco poprawić ich jakość życia i odciążyć rodzinę. Dla Pacjentów ze znaczącymi kłopotami z chodzeniem najbardziej polecamy wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która znacząco pomaga po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego. Dla Pacjentów z mniejszymi, jednak dalej znacznymi kłopotami w poruszaniu się najodpowiedniejsze mogą okazać się chodzik rehabilitacyjny i balkonik.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego posiada w swoim asortymencie również specjalnie zaprojektowane akcesoria dla osób całkowicie leżących. Opieka osób bez możliwości lub z bardzo ograniczonym samodzielnym poruszaniem się wymaga niesamowicie dużego wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Aby odciążyć bliskich, a także samych Pacjentów, polecamy im najbardziej łóżko rehabilitacyjne idealnie przystosowane do ćwiczeń i osób leżących, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który jest w stanie ciągle dostarczać odpowiednie ilości powietrza.

Proponowane produkty