Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ciechocinek

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego rozszerzona o możliwość transportu kursuje na terenie aż pięciu województw w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obejmuje nasze dostawy z Bydgoszczy jest Ciechocinek, a także pobliskie miejscowości takie jak Kuczek, Odolin, Aleksandrów Kujawski i Służewo. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjne odpowiednio dostosowany do naszych Pacjentów

Naszymi Pacjentami bardzo często są osoby z problemami poruszania się. Uzależnienie od pomocy bliskich jest często niekomfortowe i krępujące. Odpowiednio zaprojektowany asortyment jest w stanie odciążyć i polepszyć jakość życia naszych klientów. Dla osób z zaburzeniami chodzenia, które wymagają często podtrzymania i oparcia, największy komfort mogą odczuć dzięki korzystaniu z chodzika rehabilitacyjnego lub balkoniku. Natomiast dla Pacjentów z zaawansowanymi problemami poruszania się i chodzenia odpowiednie będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach czy szyna cpm, która idealnie sprawdzi się po operacjach stawu biodrowego lub kolanowego.

Pacjenci leżący wymagają zdecydowanie bardziej szczegółowej opieki oraz pomocy. Odpowiedni sprzęt medyczny może okazać się pomocny zarówno w codziennych wyzwaniach, jak i rehabilitacji. Jednym z najbardziej polecanych przez nas produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które jest specjalnie przystosowane do częstych ćwiczeń. Innymi akcesoriami pomocnymi dla osób leżących są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który całodobowo jest w stanie dostarczać odpowiedni poziom powietrza osobom z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty