Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ciechocinek

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to profesjonalna usługa połączona z rehabilitacją oraz opieką pielęgnacyjną. Cały zestaw odpowiednio zaprojektowanego asortymentu jest w stanie odciążyć i znacząco poprawić jakość życia naszych Pacjentów oraz bliskich, którzy się nimi opiekują. Sztab wykwalifikowanych terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego chorego i pomoże w powrocie do odpowiedniego stanu fizycznego. Nasi pracownicy oraz dostawcy zapewnią 100 procentowo profesjonalną obsługę.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego rozszerzona o możliwość transportu kursuje na terenie aż pięciu województw w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obejmuje nasze dostawy z Bydgoszczy jest Ciechocinek, a także pobliskie miejscowości takie jak Kuczek, Odolin, Aleksandrów Kujawski i Służewo. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport na podstawie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjne odpowiednio dostosowany do naszych Pacjentów

Naszymi Pacjentami bardzo często są osoby z problemami poruszania się. Uzależnienie od pomocy bliskich jest często niekomfortowe i krępujące. Odpowiednio zaprojektowany asortyment jest w stanie odciążyć i polepszyć jakość życia naszych klientów. Dla osób z zaburzeniami chodzenia, które wymagają często podtrzymania i oparcia, największy komfort mogą odczuć dzięki korzystaniu z chodzika rehabilitacyjnego lub balkoniku. Natomiast dla Pacjentów z zaawansowanymi problemami poruszania się i chodzenia odpowiednie będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach czy szyna cpm, która idealnie sprawdzi się po operacjach stawu biodrowego lub kolanowego.

Pacjenci leżący wymagają zdecydowanie bardziej szczegółowej opieki oraz pomocy. Odpowiedni sprzęt medyczny może okazać się pomocny zarówno w codziennych wyzwaniach, jak i rehabilitacji. Jednym z najbardziej polecanych przez nas produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które jest specjalnie przystosowane do częstych ćwiczeń. Innymi akcesoriami pomocnymi dla osób leżących są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który całodobowo jest w stanie dostarczać odpowiedni poziom powietrza osobom z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty