Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Gniewkowo

MediStuff to połączenie wypożyczalni sprzętu medycznego, rehabilitacji oraz opieki pielęgnacyjnej dla osób starszych i chorych. Naszym głównym celem jest pomoc i wsparcie. Asortyment pełen profesjonalnych produktów dodatkowo zapewni o wiele większy komfort życia dla chorych. Wykwalifikowana kadra z odpowiednim ciepłem i cierpliwością zajmie się każdym podopiecznym, natomiast doświadczeni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą z doborem produktów do potrzeb klienta.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z możliwością dostawy pod dom Pacjenta działa w aż trzech województwach, w tym w kujawsko-pomorskim. Jednym z miast, które obejmują nasze transporty z Bydgoszczy, jest Gniewkowo oraz pobliskie miejscowości, takie jak Suchatówka, Dąblin oraz Kaczkowo. Nasi pracownicy wycenią indywidualnie każdą dostawę na podstawie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt przystosowany do naszych Pacjentów

Klienci MediStuff to najczęściej osoby starsze i chore z zaburzeniami chodzenia oraz poruszania się. Kiedy wyzwaniem staje się wyjście do sklepu, spacer, a czasami nawet zwykłe chodzenie po domu, trzeba wesprzeć się bliskimi lub odpowiednim sprzętem medycznym. Dla osób, które podczas poruszania się potrzebują podpory najbardziej odpowiednie będą chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla Pacjentów ze znacznymi problemami poruszania się, którzy często nie są w stanie wstać samodzielnie, pomocne okazać się mogą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, niezbędna po operacjach stawu kolanowego oraz biodrowego.

Pacjenci leżący z możliwością bardzo małego samodzielnego poruszania się wymagają dodatkowej, odpowiedniej opieki oraz rehabilitacji. Dla nich specjalnie przygotowaliśmy asortyment, który odciąży zarówno ich, jak i osoby opiekujące się nimi. Łóżko rehabilitacyjne może okazać się zbawienne podczas częstych ćwiczeń oraz terapii ruchowej. Innymi produktami, które będą wsparciem są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który cały czas może dostarczać odpowiedni poziom powietrza dla tych z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty