Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Gniewkowo

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z możliwością dostawy pod dom Pacjenta działa w aż trzech województwach, w tym w kujawsko-pomorskim. Jednym z miast, które obejmują nasze transporty z Bydgoszczy, jest Gniewkowo oraz pobliskie miejscowości, takie jak Suchatówka, Buczkowo, Sadłowice, Dąblin oraz Kaczkowo. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt przystosowany do naszych Pacjentów

Klienci MediStuff to najczęściej osoby starsze i chore z zaburzeniami chodzenia oraz poruszania się. Kiedy wyzwaniem staje się wyjście do sklepu, spacer, a czasami nawet zwykłe chodzenie po domu, trzeba wesprzeć się bliskimi lub odpowiednim sprzętem medycznym. Dla osób, które podczas poruszania się potrzebują podpory najbardziej odpowiednie będą chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla Pacjentów ze znacznymi problemami poruszania się, którzy często nie są w stanie wstać samodzielnie, pomocne okazać się mogą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, niezbędna po operacjach stawu kolanowego oraz biodrowego.

Pacjenci leżący z możliwością bardzo małego samodzielnego poruszania się wymagają dodatkowej, odpowiedniej opieki oraz rehabilitacji. Dla nich specjalnie przygotowaliśmy asortyment, który odciąży zarówno ich, jak i osoby opiekujące się nimi. Łóżko rehabilitacyjne może okazać się zbawienne podczas częstych ćwiczeń oraz terapii ruchowej. Innymi produktami, które będą wsparciem są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który cały czas może dostarczać odpowiedni poziom powietrza dla tych z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty