Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Golub-Dobrzyń

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to nowoczesna inicjatywa, której wiodącym celem jest pomoc i poprawa jakości życia naszych Pacjentów. Profesjonalny zestaw specjalnie zaprojektowanych sprzętów jest w stanie idealnie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Zespół wykwalifikowanych terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta podczas domowej rehabilitacji. Wyszkoleni pracownicy i dostawcy pomogą w dokonaniu zamówienia oraz dostarczą je pod same drzwi.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego rozszerzona o usługę transportu działa na terenie aż 5  województw w tym kujawsko-pomorskiego. Miastem objętym naszym obszarem dostawy z Bydgoszczy jest m.in Golub-Dobrzyń oraz okoliczne miejscowości, takie jak Sokołowo, Paliwodzizna, Owieczkowo czy Gajewo. Zespół doświadczonych pracowników indywidualnie wyceni każdą dostawę w oparciu o długość trasy do pokonania oraz stawkę wiodącą 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt, który poprawi jakość życia

Klienci z zaburzeniami chodzenia czy poruszania się bardzo narzekają na ciągły wysiłek, zmęczenie oraz uzależnienie od bliskich. Brak możliwości samodzielnego poruszania się lub niezbędna pomoc podczas zwykłego chodzenia jest wymagająca zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Aby odciążyć naszych Pacjentów, posiadamy szeroki asortyment sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego, który znacząco podniesie ich jakość życia. Osoby z zaawansowanymi problemami chodzenia mogą znaleźć oparcie w takim sprzęcie jak wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne czy krzesło toaletowe na kółkach. Szyna cpm najlepiej sprawdzi się w czasie rekonwalescencji po operacji biodra lub kolan. Natomiast Pacjenci z mniejszymi, jednak dalej doskwierającymi zaburzeniami samodzielnego chodzenia największe wsparcie mogą znaleźć w chodziku rehabilitacyjnym czy balkoniku.

Osoby starsze lub chore, które są całkowicie leżące, wymagają największego pokładu energii i pomocy. Specjalistyczna opieka oraz oferowany sprzęt ułatwią życie Pacjentowi, a także jego bliskim, sprawującym nad nim opiekę. Aby odciążyć i wspomóc takich klientów, przygotowaliśmy zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów, takich jak łóżko rehabilitacyjne, które świetnie nadaje się podczas częstych ćwiczeń nieużywanych stawów i mięśni, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który cały czas jest w stanie dostarczać odpowiedni poziom powietrza, dla osób, które mają problemy z samodzielnym oddychaniem.

Proponowane produkty