Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Grudziądz

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego to kompleksowa usługa wypożyczenia połączona z dostawą, wniesieniem i montażem. Wykwalifikowany i doświadczony sztab terapeutów z czułością, delikatnością i uczuciem podejdzie do każdego Pacjenta i zapewni mu znaczącą zmianę stanu życia. Usługa wynajmu sprzętu prowadzona jest na terenie aż 6 województw.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego prowadzona jest m.in. na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Obejmuje ona wiele miast i mniejszych miasteczek. Miasto Grudziądz podlega usłudze wynajmu oraz transportu sprzętu z Bydgoszczy oraz Brodnicy, dodatkowo oferujemy możliwość obsługi okolicznych miejscowości, takich jak Węgrowo, Nowa Wieś, Nicwałd i Rozgarty. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Poprawa jakości życia dla osób z problemami poruszania się

Zarówno osobom starszym, jak i chorych doskwierają różne kłopoty, w tym problemy z poruszaniem się. Wyzwaniem staje się wyjście do sklepu, zejście po schodach, a czasami nawet codzienna toaleta czy zwykłe wstawanie. MediStuff wyposażone jest w cały zestaw profesjonalnych sprzętów medycznych oraz rehabilitacyjnych, które znacząco poprawią stan jakości życia i pomogą przy codziennych czynnościach. Dla osób z poważnymi problemami w chodzeniu oraz wstawaniu najlepiej sprawdzi się łóżko rehabilitacyjne, krzesło toaletowe stacjonarne czy krzesło toaletowe na kółkach. Przy osobie całkowicie leżącej najbardziej odpowiedni okaże się podnośnik Pacjenta znacząco odciążający bliskich, a także wszystkie osoby opiekujące się Pacjentem, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, a także ssak medyczny.

Osoby starsze oraz chore zmagające się z problemami poruszania się najbardziej odczują ulgę podczas korzystania z takich sprzętów jak wózek innowacyjny, wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach. Natomiast dla Pacjentów z mniejszymi problemami przy poruszaniu się idealnie sprawdzi się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Pacjenci po operacjach stawu biodrowego lub różnych urazach mogą skorzystać ze sprzętu szyna cpm, dzięki której powrót do zdrowia stanie się łatwiejszy. Naszym głównym i najważniejszym celem jest poprawa jakości życia naszych klientów oraz znacząca pomoc i przyniesie ulgi podczas codziennych, zwykłych czynności, które okazują się wyzwaniami.

Proponowane produkty