Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Inowrocław

Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączona z indywidualną rehabilitacją w domu Pacjenta oraz opieką pielęgnacyjną tworzy kompleks usług oferowanych przez MediStuff. Naszym największym celem jest znacząca poprawa jakości życia naszych klientów oraz pomoc przy codziennych wyzwaniach. Zespół wyszkolonych i doświadczonych terapeutów jest w stanie z niezwykłą czułością i radością odbyć każdorazową indywidualną rehabilitację. Cały zestaw sprzętów medycznych nie tylko pomoże przy codziennych wycieczkach do sklepu, ale również przy najzwyklejszej toalecie.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego prowadzona jest na terenie kilku województw. Jednym z nich jest obszar kujawsko-pomorskiego oraz miasto Inowrocław obsługiwane z Bydgoszczy. Transport również kursuje do mniejszych pobliskich miejscowości takich jak Rycerzewo, Jaksice, Kłopot, Krusza Zamkowa, Janikowo czy Pakość. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt poprawiający jakość życia naszym Pacjentom

Problemy z poruszaniem się doskwierają zarówno osobom starszym, jak i chorym. Chcemy znacząco polepszyć ich stan życia i pomóc przy codziennych czynnościach, a może nawet pozwolić na więcej samodzielności. Przy znaczących kłopotach w chodzeniu najlepiej sprawdzą się takie sprzęty, jak: wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Natomiast dla osób z mniejszymi problemami poruszania się najodpowiedniejsze będą chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Po operacjach biodra najbardziej kompatybilna i pomocna będzie szyna cpm, która pomoże przy powrocie do zdrowia.

Chorzy, którzy są leżący lub częściowo leżący, walczą z dodatkowymi problemami, takimi jak codzienna toaleta, wstawanie czy niesamowicie uciążliwe odleżyny. Najbardziej pomocne sprawdzą się łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, który znacząco odciąży bliskich opiekujących się Pacjentem, stolik przyłóżkowy, a także materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu czy ssak medyczny. Naszym celem jest pomoc i poprawa jakości życia naszych klientów.

Proponowane produkty