Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Janikowo

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączona z rehabilitacją oraz opieką pielęgnacyjną znacząco odciąża bliskich oraz samych potrzebujących wsparcia. Zespół wykwalifikowanych terapeutów jest w stanie znacząco pomóc przy powrocie do dawnego stanu fizycznego. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych zapotrzebowań.

Transport produktów z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego obejmuje aż 5 województw, w tym kujawsko-pomorskie. Nasi dostawcy kursują z Bydgoszczy do miast takich jak Janikowo oraz pobliskich miejscowości, czyli Krusza Zamkowa, Dziarnowo, Broniewice i Żalinowo. Wyszkoleni i doświadczeni pracownicy wyliczą indywidualnie każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena każdorazowo odbywa się według danych odnośnie trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny polepszający jakość życia naszych Pacjentów

Naszymi klientami bardzo często są bliscy osób z problemami poruszania się. Odpowiednie wsparcie zarówno rodziny, jak i samych chorych jest niesamowicie ważne. Nasz asortyment pozwala na znaczne odciążenie, a także zwrócenie chociaż trochę samodzielności i niezależności Pacjentom. Osoby, które potrzebują dodatkowego wsparcia podczas chodzenia, mogą znaleźć opokę w balkoniku oraz chodziku rehabilitacyjnym. Dla klientów, którzy posiadają zaawansowane zaburzenia poruszania się, najbardziej pomocne będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm idealna po operacjach stawu kolanowego i biodrowego.

Pacjenci leżący z bardzo małą możliwością samodzielnego poruszania się wymagają specjalistycznej opieki oraz sprzętów. Nasz asortyment zapewnia nie tylko pomoc i odciążenie bliskich, ale również ulgę dla samych chorych. Łóżko rehabilitacyjne najlepsze jest podczas częstych ćwiczeń, wsparcie zarówno dla terapeuty jak i dla samego ćwiczącego. Innymi produktami polecającymi w ciężkich, leżących stanach są podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który cały czas jest w stanie dostarczać powietrze, dla tych z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty