Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Koronowo

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff połączyła swoje siły z domową opieką pielęgnacyjną oraz terapeutycznymi ćwiczeniami. Cały zestaw odpowiednio przystosowanych i zaprojektowanych produktów jest w stanie odciążyć i pomóc zarówno choremu, jak i bliskim, którzy się nim opiekują. Wykwalifikowana kadra terapeutów jest w stanie z cierpliwością i ciepłem zadbać o każdego Pacjenta i pomóc mu w powrocie do odpowiedniego poziomu sprawności fizycznej.

MediStuff jako wypożyczalnia sprzętu medycznego rozszerzona została o możliwość dostawy produktów do klienta. Dzięki temu kursujemy na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast objętych naszą dostawą z Bydgoszczy jest Koronowo, a także okoliczne, mniejsze miejscowości takie jak Więzowno, Wierzchucinek, Stopka czy Buszkowo. Sztab doświadczonych pracowników wyceni indywidualnie każdę dostawę na podstawie danych o długości trasy do pokonania oraz bazując na stawce 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczne sprzęty, które poprawią jakość życia naszych Pacjentów

Naszymi klientami bardzo często są osoby starsze i chore z zaburzeniami poruszania się. Problemy w chodzeniu doskwierają nie tylko im, ale także bliskim, którzy muszą pomagać i wspierać. Aby odciążyć naszych Pacjentów posiadamy cały asortyment specjalistycznego sprzętu. Dla osób z kłopotami chodzenia, które muszą się bardzo często czegoś podtrzymywać i asekurować najlepsze będzie chodzik rehabilitacyjny lub balkonik. Przy znacznie bardziej zaawansowanych zaburzeniach poruszania się wsparciem mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach czy szyna cpm, która jest niezastąpiona po operacjach stawu biodrowego lub kolanowego.

Pacjenci leżący wymagają dodatkowej opieki i specjalistycznych sprzętów. Nasz asortyment wyposażany jest w produkty, które znacząco odciążą zarówno samych chorych jak i ich bliskich. Jednym z takich sprzętów jest łóżko rehabilitacyjne, które pomaga w terapeutycznych ćwiczeniach nie tylko naszemu klientowi, ale również rehabilitantowi. Innymi produktami, które często okazują się niezbędne są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który jest w stanie w stanie cały czas dostarczać odpowiednie poziomy powietrza dla osób z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty