Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kruszwica

MediStuff to firma, która w jednej strukturze połączyła niezwykle inteligentne i różnorodne usługi. Rehabilitacja, wypożyczalnia sprzętu medycznego oraz opieka pielęgnacyjna znacząco odciąży zarówno naszych Pacjentów, jak i ich bliskich, którzy stale czuwają nad najbliższą im osoba. Wykwalifikowany sztab rehabilitantów i terapeutów nie tylko z ciepłem i cierpliwością zajmie się potrzebującymi, ale również pomoże w powrocie do dawnej kondycji fizycznej.

Transport asortymentu z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego umożliwia korzystanie z pomocy MediStuff nawet z dalekich miejsc. Obejmujemy swoją usługą aż pięć województw, w tym kujawsko-pomorskie. Kruszwica to miasto, do którego dostarczamy nasz asortyment z Bydgoszczy lub Konina. Kursujemy również do pobliskich miejscowości, takich jak Łagiewniki, Markowice, Kraczyn czy Polanowice. Nasi pracownicy wykonają indywidualną wycenę każdej usługi na podstawie długości trasy do pokonania oraz stawki 1,50 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Odpowiednio zaprojektowany asortyment, który pomoże w codziennych wyzwaniach

Pacjenci z problemami chodzenia potrzebują dodatkowej pomocy przy zwykłym poruszaniu się, chodzeniu, a czasami nawet wstawaniu. Nasz sprzęt jest w stanie ułatwić im codzienne wędrówki i zwrócić chociaż trochę samodzielności. Dla Pacjentów, którzy potrzebują oparcia w kimś podczas chodzenia, najlepszy będzie balkonik oraz chodzik rehabilitacyjny. Natomiast osobom, mającym zaawansowane kłopoty w poruszaniu się, najbardziej pomocny będzie taki sprzęt, jak: wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach, a także szyna cpm, która najlepsza będzie po operacjach biodra i kolana.

Pacjenci, którzy całkowicie lub w większej części są pozbawieni możliwości samodzielnego poruszania się potrzebują dodatkowej pomocy i odpowiednich sprzętów. Opieka, którą najczęściej przejmują bliscy, jest wymagająca zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Specjalnie dla takich przypadków najbardziej polecamy łóżko rehabilitacyjne, które odpowiednio dostosowane jest w stanie pomagać rehabilitantom i samym chorym podczas częstych ćwiczeń nieużywanych mięśni i kości. Artykułami, które również będą pomocne są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który ciągle jest w stanie dostarczać odpowiednie ilości powietrza dla tych z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty