Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kruszwica

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Transport asortymentu z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego umożliwia korzystanie z pomocy MediStuff nawet z dalekich miejsc. Obejmujemy swoją usługą aż pięć województw, w tym kujawsko-pomorskie. Kruszwica to miasto, do którego dostarczamy nasz asortyment z Bydgoszczy lub Konina. Kursujemy również do pobliskich miejscowości, takich jak Łagiewniki, Markowice, Kraczyn czy Polanowice. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Odpowiednio zaprojektowany asortyment, który pomoże w codziennych wyzwaniach

Pacjenci z problemami chodzenia potrzebują dodatkowej pomocy przy zwykłym poruszaniu się, chodzeniu, a czasami nawet wstawaniu. Nasz sprzęt jest w stanie ułatwić im codzienne wędrówki i zwrócić chociaż trochę samodzielności. Dla Pacjentów, którzy potrzebują oparcia w kimś podczas chodzenia, najlepszy będzie balkonik oraz chodzik rehabilitacyjny. Natomiast osobom, mającym zaawansowane kłopoty w poruszaniu się, najbardziej pomocny będzie taki sprzęt, jak: wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach, a także szyna cpm, która najlepsza będzie po operacjach biodra i kolana.

Pacjenci, którzy całkowicie lub w większej części są pozbawieni możliwości samodzielnego poruszania się potrzebują dodatkowej pomocy i odpowiednich sprzętów. Opieka, którą najczęściej przejmują bliscy, jest wymagająca zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Specjalnie dla takich przypadków najbardziej polecamy łóżko rehabilitacyjne, które odpowiednio dostosowane jest w stanie pomagać rehabilitantom i samym chorym podczas częstych ćwiczeń nieużywanych mięśni i kości. Artykułami, które również będą pomocne są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który ciągle jest w stanie dostarczać odpowiednie ilości powietrza dla tych z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty