Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kruszwica

MediStuff to firma, która w jednej strukturze połączyła niezwykle inteligentne i różnorodne usługi. Rehabilitacja, wypożyczalnia sprzętu medycznego oraz opieka pielęgnacyjna znacząco odciąży zarówno naszych Pacjentów, jak i ich bliskich, którzy stale czuwają nad najbliższą im osoba. Wykwalifikowany sztab rehabilitantów i terapeutów nie tylko z ciepłem i cierpliwością zajmie się potrzebującymi, ale również pomoże w powrocie do dawnej kondycji fizycznej.

Transport asortymentu z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego umożliwia korzystanie z pomocy MediStuff nawet z dalekich miejsc. Obejmujemy swoją usługą aż pięć województw, w tym kujawsko-pomorskie. Kruszwica to miasto, do którego dostarczamy nasz asortyment z Bydgoszczy lub Konina. Kursujemy również do pobliskich miejscowości, takich jak Łagiewniki, Markowice, Kraczyn czy Polanowice. Nasi pracownicy wykonają indywidualną wycenę każdej usługi na podstawie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Odpowiednio zaprojektowany asortyment, który pomoże w codziennych wyzwaniach

Pacjenci z problemami chodzenia potrzebują dodatkowej pomocy przy zwykłym poruszaniu się, chodzeniu, a czasami nawet wstawaniu. Nasz sprzęt jest w stanie ułatwić im codzienne wędrówki i zwrócić chociaż trochę samodzielności. Dla Pacjentów, którzy potrzebują oparcia w kimś podczas chodzenia, najlepszy będzie balkonik oraz chodzik rehabilitacyjny. Natomiast osobom, mającym zaawansowane kłopoty w poruszaniu się, najbardziej pomocny będzie taki sprzęt, jak: wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach, a także szyna cpm, która najlepsza będzie po operacjach biodra i kolana.

Pacjenci, którzy całkowicie lub w większej części są pozbawieni możliwości samodzielnego poruszania się potrzebują dodatkowej pomocy i odpowiednich sprzętów. Opieka, którą najczęściej przejmują bliscy, jest wymagająca zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Specjalnie dla takich przypadków najbardziej polecamy łóżko rehabilitacyjne, które odpowiednio dostosowane jest w stanie pomagać rehabilitantom i samym chorym podczas częstych ćwiczeń nieużywanych mięśni i kości. Artykułami, które również będą pomocne są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który ciągle jest w stanie dostarczać odpowiednie ilości powietrza dla tych z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty