Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Lipno

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w połączeniu z rehabilitacją oraz opieką pielęgnacyjną tworzy kompleks usług, które mają na celu poprawić jakość życia naszych klientów oraz ich bliskich. MediStuff to firma, której głównym celem jest pomoc i odciążenie Pacjentów. Sztab profesjonalnych terapeutów jest wyszkolonych specjalistycznie, aby z ciepłem i cierpliwością rehabilitować chorych. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasują się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego udoskonalona o możliwość transportu do domu klienta funkcjonuje na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast należących do kręgu naszych dostaw z Bydgoszczy jest Lipno oraz jego pobliskie, mniejsze miasteczka, takie jak Trzebiegoszcz, Jastrzębie, Kolankowo, Kokock oraz Radomice. Sztab wykwalifikowanych pracowników indywidualnie sporządzi wycenę usługi transportu na podstawie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt poprawiający stan życia Pacjentów

Naszymi Pacjentami są bardzo często osoby z problemami poruszania się. Specjalnie dla nich posiadamy szeroki asortyment wspomagający ich codziennie wyzwania takie jak wyjście do sklepu, chodzenie po domu czy nawet toaleta. Dla osób z większymi zaburzeniami poruszania się najodpowiedniejsze będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która idealnie sprawdzi się po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego. Dla Pacjentów z mniejszymi, jednak dalej uciążliwymi problemami przy chodzeniu najlepiej sprawdzą się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik.

Najbardziej wymagającymi indywidualnej opieki i podejścia do tematu klientów są osoby leżące, które w większości, same nie są w stanie podnieść się z łóżka. Tacy Pacjenci potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i rehabilitacji, która wymaga zarówno siły psychicznej, jak i fizycznej. Spośród specjalistycznie zaprojektowanego sprzętu dla osób całkowicie pozbawionych możliwości podnoszenia się najbardziej pomocne mogą okazać się: łóżko rehabilitacyjne, które umożliwi bezproblemowe ćwiczenia oraz podnoszenie chorego, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który jest w stanie ciągle dostarczać powietrze Pacjentom, którzy mają problem z samodzielnym oddychaniem.

Proponowane produkty