Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Lipno

MediStuff to firma, której głównym celem jest pomoc i odciążenie Pacjentów. MediStuff połączyło szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomaga przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego udoskonalona o możliwość transportu do domu klienta funkcjonuje na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast należących do kręgu naszych dostaw z Bydgoszczy jest Lipno oraz jego pobliskie, mniejsze miasteczka, takie jak Trzebiegoszcz, Jastrzębie, Kolankowo, Kokock oraz Radomice. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt poprawiający stan życia Pacjentów

Naszymi Pacjentami są bardzo często osoby z problemami poruszania się. Specjalnie dla nich posiadamy szeroki asortyment wspomagający ich codziennie wyzwania takie jak wyjście do sklepu, chodzenie po domu czy nawet toaleta. Dla osób z większymi zaburzeniami poruszania się najodpowiedniejsze będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która idealnie sprawdzi się po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego. Dla Pacjentów z mniejszymi, jednak dalej uciążliwymi problemami przy chodzeniu najlepiej sprawdzą się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik.

Najbardziej wymagającymi indywidualnej opieki i podejścia do tematu klientów są osoby leżące, które w większości, same nie są w stanie podnieść się z łóżka. Tacy Pacjenci potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i rehabilitacji, która wymaga zarówno siły psychicznej, jak i fizycznej. Spośród specjalistycznie zaprojektowanego sprzętu dla osób całkowicie pozbawionych możliwości podnoszenia się najbardziej pomocne mogą okazać się: łóżko rehabilitacyjne, które umożliwi bezproblemowe ćwiczenia oraz podnoszenie chorego, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który jest w stanie ciągle dostarczać powietrze Pacjentom, którzy mają problem z samodzielnym oddychaniem.

Proponowane produkty