Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Mogilno

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego udoskonalona jest o możliwość transportu pod drzwi domu Pacjenta. Kursujemy na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obsługują nasi dostawcy z Bydgoszczy lub Konina jest Mogilno, a także pobliskie miejscowości takie jak Padniewko, Iskra, Gozdawa, Chabsko, Wylatowo czy Kwieciszewo. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczne sprzęty, które odciążą Pacjenta oraz jego bliskich

Pacjenci z problemami chodzenia bardzo często muszą wspierać się osobami bliskimi lub odpowiednim sprzętem. Aby oddać naszym klientom odrobinę samodzielności i niezależności, w swoim asortymencie posiadamy całą gamę sprzętów medycznych oraz rehabilitacyjnych. Dla Pacjentów z problemami samodzielnego chodzenia najlepsze będą chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla osób z większymi zaburzeniami poruszania się najbardziej pomocne mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która idealnie sprawdzi się po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Dla Pacjentów leżących przygotowaliśmy oddzielny, specjalnie zaprojektowany zestaw sprzętów, który ma ułatwić im życie, a bliskim opiekę nad nimi. Jednym z takich produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń nieużywanych mięśni i stawów. Zapewnia odciążenie zarówno dla chorego jak i dla rehabilitanta. Innymi bardzo polecanymi sprzętami dla osób leżących są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który ma za zadanie ciągle dostarczać odpowiedni poziom powietrza, dla chorych, którzy sami nie są w stanie oddychać lub mają z tym problemy.

Proponowane produkty