Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Mogilno

MediStuff to połączenie kompatybilnych ze sobą usług, w których główną rolę odgrywa wypożyczalnia sprzętu medycznego. Dodatkowa funkcja rehabilitacji oraz opieki pielęgnacyjnej ma na celu jeszcze większe wsparcie dla naszych Pacjentów i ich bliskich. Odpowiednio dobrany asortyment cechuje się wysoko profesjonalnym zaprojektowaniem oraz inteligentnym dopasowaniem do klienta. Wykwalifikowany sztab terapeutów zajmie się z niezwykłym ciepłem i cierpliwością każdym Pacjentem i pomoże mu wrócić do zdrowia.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego udoskonalona jest o możliwość transportu pod drzwi domu Pacjenta. Kursujemy na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obsługują nasi dostawcy z Bydgoszczy lub Konina jest Mogilno, a także pobliskie miejscowości takie jak Padniewko, Iskra, Gozdawa, Chabsko, Wylatowo czy Kwieciszewo. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdą usługę dostawy ze względu na długość trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczne sprzęty, które odciążą Pacjenta oraz jego bliskich

Pacjenci z problemami chodzenia bardzo często muszą wspierać się osobami bliskimi lub odpowiednim sprzętem. Aby oddać naszym klientom odrobinę samodzielności i niezależności, w swoim asortymencie posiadamy całą gamę sprzętów medycznych oraz rehabilitacyjnych. Dla Pacjentów z problemami samodzielnego chodzenia najlepsze będą chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla osób z większymi zaburzeniami poruszania się najbardziej pomocne mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która idealnie sprawdzi się po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Dla Pacjentów leżących przygotowaliśmy oddzielny, specjalnie zaprojektowany zestaw sprzętów, który ma ułatwić im życie, a bliskim opiekę nad nimi. Jednym z takich produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń nieużywanych mięśni i stawów. Zapewnia odciążenie zarówno dla chorego jak i dla rehabilitanta. Innymi bardzo polecanymi sprzętami dla osób leżących są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który ma za zadanie ciągle dostarczać odpowiedni poziom powietrza, dla chorych, którzy sami nie są w stanie oddychać lub mają z tym problemy.

Proponowane produkty