Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Nakło

Firma MediStuff prowadzi działalność pomagającą osobom chorym oraz z problemami poruszania się. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączona została z funkcją rehabilitacji w domu Pacjenta oraz opieki pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z miłością i ciepłem podejście do każdego klienta. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, a transport obejmuje nawet najmniejsze miejscowości.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego udoskonalona została o możliwość transportu do domu klienta. Nasi dostawcy kursują w aż pięciu województwach, w tym również kujawsko-pomorskim. Jednym z miast objętych możliwością transportu z Bydgoszczy jest Nakło oraz mniejsze miejscowości, takie jak Paterek, Występ, Olszewka, Karnowo czy Ślesin. Podczas składania zamówienia pracownicy indywidualnie wycenią każdą usługę według długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalnie zaprojektowany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Naszym głównym celem jest pomoc oraz poprawa jakości życia naszych Pacjentów. Specjalnie przystosowany sprzęt ułatwi podnoszenie chorego, poruszanie się oraz opiekę. Dla osób ze znaczącymi problemami chodzenia najbardziej pomocne okażą się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Natomiast dla osób starszych i chorych z mniejszymi, jednak doskwierającymi kłopotami podczas chodzenia idealnie sprawdzą się chodzik rehabilitacyjny, balkonik oraz szyna cpm, która znacząco ułatwi rehabilitację po operacji stawu kolanowego lub biodrowego.

Osoby z możliwością bardzo małego wstawania samemu lub całkowicie leżący wymagają bardziej wyszczególnionej i odpowiedniej opieki. Specjalne sprzęty medyczne pomogą w codziennych czynnościach, takich jak ponoszenie czy rehabilitacja. Najbardziej obciążające rodzinę i chorego mogą stać się łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który całodobowo jest w stanie dostarczać tlen choremu.

Proponowane produkty