Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Nakło

Firma MediStuff prowadzi działalność pomagającą osobom chorym oraz z problemami poruszania się. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewnia Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomaga przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z miłością i ciepłem podejście do każdego klienta. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, a transport obejmuje nawet najmniejsze miejscowości.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego udoskonalona została o możliwość transportu do domu klienta. Nasi dostawcy kursują już w kilku województwach, w tym również kujawsko-pomorskim. Jednym z miast objętych możliwością transportu z Bydgoszczy jest Nakło oraz mniejsze miejscowości, takie jak Paterek, Występ, Olszewka, Karnowo czy Ślesin. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalnie zaprojektowany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Naszym głównym celem jest pomoc oraz poprawa jakości życia naszych Pacjentów. Specjalnie przystosowany sprzęt ułatwi podnoszenie chorego, poruszanie się oraz opiekę. Dla osób ze znaczącymi problemami chodzenia najbardziej pomocne okażą się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Natomiast dla osób starszych i chorych z mniejszymi, jednak doskwierającymi kłopotami podczas chodzenia idealnie sprawdzą się chodzik rehabilitacyjny, balkonik oraz szyna cpm, która znacząco ułatwi rehabilitację po operacji stawu kolanowego lub biodrowego.

Osoby z możliwością bardzo małego wstawania samemu lub całkowicie leżący wymagają bardziej wyszczególnionej i odpowiedniej opieki. Specjalne sprzęty medyczne pomogą w codziennych czynnościach, takich jak ponoszenie czy rehabilitacja. Najbardziej obciążające rodzinę i chorego mogą stać się łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który całodobowo jest w stanie dostarczać tlen choremu.

Proponowane produkty