Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Nowe

MediStuff to firma zajmująca się pomocą osobom starszym i chorym. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, terapia ruchowa oraz opieka pielęgnacyjna ma na celu odciążenie naszych klientów oraz ich bliskich. Specjalnie zaprojektowany asortyment jest w stanie idealnie sprostać oczekiwaniom Pacjentów oraz zlikwidować wiele ich problemów związanych z doskwierającym schorzeniami i codziennymi wyzwaniami. Wykwalifikowany sztab terapeutów natomiast z ciepłem i cierpliwością przeprowadzi każdą rehabilitację i pomoże w powrocie do dawnej kondycji fizyczne.

Transport z wypożyczalni sprzętu medycznego działa na terenie aż 5 województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Nowe jest miastem, które zostało objęte naszymi dostawami z Bydgoszczy. Dodatkowo obsługujemy również pobliskie miejscowości takie jak Kończyce, Milewo, Bochlin czy Kozielec. Cena ustalana jest indywidualnie podczas składania zamówienia. Na koszt dostawy składa się długość trasy do pokonania oraz stawka 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt znacznie poprawiający komfort życia naszych Pacjentów

Pacjenci z problemami poruszania zmagają się z nie lada wyzwaniami każdego dnia. Często nie może się obyć bez pomocy osób trzecich lub specjalnego sprzętu. Nasz asortyment jest odpowiednio zaprojektowany, aby przynosić komfort, wsparcie i pomoc. Osoby starsze, których problemy z chodzeniem dopiero zaczynają się i potrzebują podpory najlepiej sprawdzi się chodzik stacjonarny oraz balkonik. Natomiast dla osób starszych i chorych, którzy posiadają zaawansowane kłopoty przy poruszaniu się najbardziej pomocne będzie wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która świetnie sprawdzi się po operacjach stawu kolanowego i biodrowego.

Osoby chore i leżące, które posiadają minimalny zakres możliwości ruchu, wymagają odpowiedniej opieki oraz pomocy. Specjalnie zaprojektowany sprzęt jest w stanie znacznie odciążyć samych Pacjentów, jak i ich rodziny. Łóżko rehabilitacyjne idealnie przystosowane jest do terapii ruchowej, znacząco odciąża samego rehabilitanta oraz chorego. Innymi polecanymi przez nas produktami przy tak ciężkich stanach są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny i koncentrator tlenu, który ciągle dostarcza odpowiedni poziom powietrza dla osób z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty