Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Nowe

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Transport z wypożyczalni sprzętu medycznego działa na terenie aż 5 województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Nowe jest miastem, które zostało objęte naszymi dostawami z Bydgoszczy lub Brodnicy. Dodatkowo obsługujemy również pobliskie miejscowości takie jak Kończyce, Milewo, Przyny, Morgi, Zdrojewo, Bochlin czy Kozielec. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt znacznie poprawiający komfort życia naszych Pacjentów

Pacjenci z problemami poruszania zmagają się z nie lada wyzwaniami każdego dnia. Często nie może się obyć bez pomocy osób trzecich lub specjalnego sprzętu. Nasz asortyment jest odpowiednio zaprojektowany, aby przynosić komfort, wsparcie i pomoc. Osoby starsze, których problemy z chodzeniem dopiero zaczynają się i potrzebują podpory najlepiej sprawdzi się chodzik stacjonarny oraz balkonik. Natomiast dla osób starszych i chorych, którzy posiadają zaawansowane kłopoty przy poruszaniu się najbardziej pomocne będzie wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która świetnie sprawdzi się po operacjach stawu kolanowego i biodrowego.

Osoby chore i leżące, które posiadają minimalny zakres możliwości ruchu, wymagają odpowiedniej opieki oraz pomocy. Specjalnie zaprojektowany sprzęt jest w stanie znacznie odciążyć samych Pacjentów, jak i ich rodziny. Łóżko rehabilitacyjne idealnie przystosowane jest do terapii ruchowej, znacząco odciąża samego rehabilitanta oraz chorego. Innymi polecanymi przez nas produktami przy tak ciężkich stanach są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny i koncentrator tlenu, który ciągle dostarcza odpowiedni poziom powietrza dla osób z problemami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty