Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Radziejów

MediStuff jako wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego połączona z funkcją terapii ruchowej oraz opieki pielęgnacyjnej ma na celu pomoc oraz znaczącą poprawę jakości życia osób starszych oraz chorych. Zaawansowany sprzęt medyczny jest w stanie wesprzeć oraz odciążyć naszych Pacjentów w codziennych wyzwaniach. Pomoc odczują również bliscy, którzy sprawują opiekę. Wyszkolony sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta oraz pomoże w powrocie do dawnej sprawności fizycznej.

Transport z wypożyczalni sprzętu medycznego do domu klienta wykonywany jest na obszarze aż 5 województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Radziejów to jedno z miast, które jest na terenie naszych dostaw z Bydgoszczy lub Konina. Obsługujemy również pobliskie miejscowości takie jak Piotrków Kujawski, Bytoń, Dobre czy Bronisław. Nasi pracownicy wycenią indywidualnie każdą usługę na podstawie stawki 2 zł za kilometr oraz danych odnośnie długości trasy do pokonania.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który dostosowuje się do potrzeb naszych Pacjentów

Pacjenci z problemami poruszania się bardzo często narzekają na doskwierające boleści i trudności z jakimkolwiek chodzeniem. Potrzeba wsparcia, najczęściej w bliskich pomaga przy spacerach, ale również odbiera sporo samodzielności. W nie-zaawansowanym stadium zaburzeń chodzenia polecamy chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik, które sprawią, że samodzielne wyjścia oddadzą chociaż część niezależności. Osoby z bardzo dużymi problemami chodzenia największe wsparcie mogą znaleźć w wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach, a także szynie cpm, która niezastąpiona jest po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego.

Bliscy zmagający się z osobami w stanie leżącym potrzebują nie tylko sporo siły fizycznej, ale również psychicznej. Taki stan wymaga specjalistycznej opieki oraz sprzętów. Jednym z bardziej polecanych przez nas produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które znacząco odciąża terapeutę, a także samego ćwiczącego. Innymi produktami polecanymi przy stanach leżących są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który gwarantuje stały dostęp do odpowiedniego powietrza, dla osób z zaburzeniami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty