Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Radziejów

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Transport z wypożyczalni sprzętu medycznego do domu klienta wykonywany jest na obszarze aż 7 województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Radziejów to jedno z miast, które jest na terenie naszych dostaw z Bydgoszczy lub Konina. Obsługujemy również pobliskie miejscowości takie jak Piotrków Kujawski, Bytoń, Dobre czy Bronisław. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który dostosowuje się do potrzeb naszych Pacjentów

Pacjenci z problemami poruszania się bardzo często narzekają na doskwierające boleści i trudności z jakimkolwiek chodzeniem. Potrzeba wsparcia, najczęściej w bliskich pomaga przy spacerach, ale również odbiera sporo samodzielności. W nie-zaawansowanym stadium zaburzeń chodzenia polecamy chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik, które sprawią, że samodzielne wyjścia oddadzą chociaż część niezależności. Osoby z bardzo dużymi problemami chodzenia największe wsparcie mogą znaleźć w wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach, a także szynie cpm, która niezastąpiona jest po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego.

Bliscy zmagający się z osobami w stanie leżącym potrzebują nie tylko sporo siły fizycznej, ale również psychicznej. Taki stan wymaga specjalistycznej opieki oraz sprzętów. Jednym z bardziej polecanych przez nas produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które znacząco odciąża terapeutę, a także samego ćwiczącego. Innymi produktami polecanymi przy stanach leżących są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który gwarantuje stały dostęp do odpowiedniego powietrza, dla osób z zaburzeniami samodzielnego oddychania.

Proponowane produkty