Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Rypin

Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączona została z możliwością rehabilitacji w domu Pacjenta oraz opiekę pielęgnacyjną. Firma MediStuff stworzyła kompleksową usługę ułatwiającą i pomagającą w opiece nad chorymi i starszymi osobami. Wykwalifikowany sztab terapeutów jest w stanie zapewnić nie tylko profesjonalne podejście, ale również ciepło i cierpliwość, która jest bardzo ważna. Indywidualna wycena kosztów, transport oraz znacząca poprawa jakości życia powoduje, że MediStuff to zdecydowany lider w branży.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego wyposażona jest w możliwość transportu do domu Pacjenta w aż pięciu województwach. Nasze usługi obejmują dostawę z Bydgoszczy do miasta Rypin w tym okoliczne, mniejsze miejscowości, takie jak Cetki, Nadróż, Pręczki, Strzygi, Starorypin Prywatny, Jasin czy Balin. Każda cena jest ustalana indywidualnie podczas składania zamówienia. Wycena transportu wykonywana jest na podstawie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Poprawa jakości życia osób starszych i chorych

Rehabilitacja, opieka oraz powrót do zdrowia w chorobach lub po operacjach bardzo często bywa czasem ciężkim, uciążliwym i bardzo wymagającym dodatkowej pomocy. Osoby starsze z zaczynającymi się lub zaawansowanymi problemami poruszania się również wymagają odpowiedniego wsparcia. Najbardziej odpowiednie dla osób z kłopotami w chodzeniu mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, chodzik rehabilitacyjny, balkonik, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która jest niezwykle przydatna po operacjach biodra lub kolana.

Osoby z możliwością bardzo małego wstawania samemu lub całkowicie leżący wymagają bardziej wyszczególnionej i odpowiedniej opieki. Specjalne sprzęty medyczne pomogą w codziennych czynnościach, takich jak ponoszenie czy rehabilitacja. Najbardziej obciążające rodzinę i chorego mogą stać się łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który całodobowo jest w stanie dostarczać tlen choremu.

Proponowane produkty