Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Sępólno Krajeńskie

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Transport dopełniający wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego działa na terenie aż siedmiu województw w tym i kujawsko-pomorskiego. Sępólno Krajeńskie również jest w obszarze wykonywanych przez nas dostaw z Bydgoszczy. Obsługujemy również sąsiednie miejscowości taki jak Sikorze, Trzciany, Płocicz, Niechorze czy Lutowo. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Nowoczesny sprzęt, który poprawi jakość życia naszym Pacjentom

Pacjenci z problemami chodzenia potrzebują dodatkowego oparcia w bliskich. Bardzo często sami nie mogą nawet wyruszyć do sklepu lub na spacer. Dla takich pacjentów najbardziej odpowiednie mogą okazać się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla osób z bardziej zaawansowanymi kłopotami chodzenia, które wymagają większego wsparcia, najlepsze będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która jest idealna po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego

Klienci, którzy są leżący, wymagają bardziej szczegółowej i czasochłonnej opieki oraz rehabilitacji. Aby wspomóc zarówno chorych, jak i ich bliskich, w swoim asortymencie posiadamy sprzęty, które odciążą codzienny wysiłek. Jednym z najbardziej polecanych produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które odpowiednio zaprojektowane jest w stanie pomagać podczas częstych ćwiczeń nieużywanych mięśni oraz stawów. Innymi akcesoriami bardzo przydatnymi są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który cały czas może dostarczać choremu odpowiednie dawki powietrza.

Proponowane produkty