Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Sępólno Krajeńskie

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff połączyła swoje siły z terapią rehabilitacyjną oraz opieką pielęgnacyjną. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych produktów jest w stanie pomóc oraz polepszyć jakość życia naszym Pacjentom. Wykwalifikowany zespół rehabilitantów oraz terapetów jest w stanie z cierpliwością i ciepłem pomóc w powrocie do dawnej kondycji fizycznej. Natomiast nasi pracownicy i dostawcy profesjonalnie wykonają każdą usługę.

Transport dopełniający wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego działa na terenie aż pięciu województw w tym i kujawsko-pomorskiego. Sępólno Krajeńskie również jest w obszarze wykonywanych przez nas dostaw z Bydgoszczy. Obsługujemy również sąsiednie miejscowości taki jak Sikorz, Trzciany, Płocicz, Niechorz czy Lutowo. Pracownicy indywidualnie wycenią każdą usługę transportu ze względu na długość trasy do pokonania oraz stawkę 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Nowoczesny sprzęt, który poprawi jakość życia naszym Pacjentom

Pacjenci z problemami chodzenia potrzebują dodatkowego oparcia w bliskich. Bardzo często sami nie mogą nawet wyruszyć do sklepu lub na spacer. Dla takich pacjentów najbardziej odpowiednie mogą okazać się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla osób z bardziej zaawansowanymi kłopotami chodzenia, które wymagają większego wsparcia, najlepsze będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która jest idealna po operacjach stawu biodrowego oraz kolanowego

Klienci, którzy są leżący, wymagają bardziej szczegółowej i czasochłonnej opieki oraz rehabilitacji. Aby wspomóc zarówno chorych, jak i ich bliskich, w swoim asortymencie posiadamy sprzęty, które odciążą codzienny wysiłek. Jednym z najbardziej polecanych produktów jest łóżko rehabilitacyjne, które odpowiednio zaprojektowane jest w stanie pomagać podczas częstych ćwiczeń nieużywanych mięśni oraz stawów. Innymi akcesoriami bardzo przydatnymi są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który cały czas może dostarczać choremu odpowiednie dawki powietrza.

Proponowane produkty