Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Solec Kujawski

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to innowacyjna firma, której głównym celem jest znacząca poprawa jakości życia Pacjentów. Połączenie wynajmu sprzętu, transportu, rehabilitacji, a także opieki pielęgnacyjnej daje satysfakcję pomocy oraz odciążenia dla bliskich i samego chorego. Wykwalifikowany sztab terapeutów zagwarantuje profesjonalną i ciepłą opiekę. Cała gama odpowiednio zaprojektowanych sprzętów jest w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego udoskonalona jest o transport pod drzwi domu klienta. Nasi dostawcy kursują na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Nasze dostawy z Bydgoszczy obejmują miasto Solec Kujawski oraz pobliskie miejscowości takie jak Czarnowo, Zławieś Wielka, Przyłubie, Makowiska, a także Otorowo. Każdy koszt określany jest indywidualnie podczas składania zamówienia. Nasi pracownicy wykonują wycenę transportu według długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt podwyższający jakość życia Pacjenta

Naszymi Pacjentami są zarówno osoby chore, jak i starsze, leżące oraz te z problemami w poruszaniu się. Niezwykle kłopotliwe zwyrodnienia, wady i urazy często pogarszają naszą możliwość swobodnego oraz samodzielnego chodzenia. Jeśli stają się one uciążliwe i męczące, szczególnie pomocne staną się nasze sprzęty, takie jak chodzik rehabilitacyjny i balkonik. Przy większych wadach i ograniczeniach poruszania się najodpowiedniejsze mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Szyna CPM najbardziej pomocna będzie po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Przy Pacjentach leżących lub półleżących należy zastosować zupełnie inne sprzęty, a także pielęgnację. Opieka jest niezwykle wymagająca, zarówno w aspekcie psychicznym, jak i fizycznym. Aby odciążyć bliskich i samego chorego, najbardziej polecamy łóżko rehabilitacyjne, specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić wykonywanie częstych ćwiczeń bez niepotrzebnego i ciągłego podnoszenia oraz przenoszenia osoby chorej, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny, a także koncentrator tlenu, który jest w stanie całą dobę dostarczać odpowiednią ilość powietrza przy problemach z samodzielnym oddychaniem.

Proponowane produkty