Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Strzelno

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff połączona z możliwością rehabilitacji i opieki pielęgnacyjnej jest w stanie odciążyć i wspomóc wiele osób starszych, chorych, a także ich rodziny. Odpowiednio zaprojektowany asortyment, dobrany specjalnie pod naszych Pacjentów jest w stanie znacząco poprawić jakość życia. Sztab wykwalifikowanych terapeutów pomoże podczas terapii ruchowej i rehabilitacji, dając dodatkowo mnóstwo ciepła i dobroci od siebie.

Transport z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego jest dostępny na terenie pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Miastem objętym naszymi dostawami z Bydgoszczy lub Konina jest Strzelno oraz pobliskie miasteczka, takie jak Miradz, Kwieciszewo, Bronisław, Stodoły, Ciechrz, Polanowice oraz Markowice. Indywidualna wycena kosztu transportu wyliczana jest podczas składania zamówienia na podstawie stawki 2 zł za kilometr, a także długości trasy do pokonania.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt znacząco poprawiający jakość życia naszych Pacjentów

Osoby zarówno starsze, jak i chore często zmagają się z problemami poruszania się. Wyjście do sklepu, na spacer lub samo chodzenie po domu staje się codziennym wyzwaniem, którego czasami nie można zrealizować bez wsparcia bliskich. Aby odciążyć zarówno naszych Pacjentów, jak i ich rodziny posiadamy cały asortyment sprzętów, które są w stanie pomóc w takich problemach. Jednymi z nich jest chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik, który podpiera oraz pomaga utrzymać równowagę. Dla osób z bardziej zaawansowanymi zaburzeniami chodzenia przydatne mogą okazać się: wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach, a także szyna cpm, która jest odpowiednio przystosowana do rekonwalescencji po operacji biodra i kolana.

Nasi Pacjenci w stanie leżącym wymagają specjalistycznej opieki oraz sprzętów. Zajmowanie się bliskimi, którzy mają znikome możliwości samodzielnego poruszania się, wymaga nie tylko siły fizycznej, ale również psychicznej. Aby wspomóc naszych klientów przygotowaliśmy specjalny asortyment, który idealnie sprawdzi się przy takich stanach. Najbardziej polecane przez nas łóżko rehabilitacyjne nie tylko jest ułatwieniem podczas terapii ruchowej, ale również odciąża rehabilitanta i samego ćwiczącego. Innymi szczegolnie polecanymi produktami są podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który jest w stanie cały czas dostarczać odpowiedni poziom powietrza dla chorego.

Proponowane produkty