Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Świecie

Wypożyczalnia sprzętu medycznego oferując łóżko rehabilitacyjne zapewnia Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomaga przy opiece pielęgnacyjnej. Firma MediStuff to zespół wykwalifikowanych terapeutów, którzy z ciepłem i radością podchodzą do każdego klienta, a także cała gama sprzętów rehabilitacyjnych i medycznych, które staną się znaczącym udogodnieniem w życiu osób chorych i starszych.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego wyposażona została w dodatkową funkcję umożliwiającą osobisty dowóz do Pacjenta. Działamy na terenie pięciu województw w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obejmowane jest możliwością transportu z Bydgoszczy jest Świecie oraz okoliczne, mniejsze miejscowości takie jak Chełmno, Dworzysko, Sulnówko, Gruczno czy Wiąg. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt poprawiający jakość życia

Osoby starsze lub chore bardzo często borykają się z problemami podczas poruszania się. Zwykłe wyjście do sklepu, na spacer lub chodzenie po domu zaczyna sprawiać problemy. Naszym głównym celem jest pomoc zarówno Pacjentom jak i ich rodzinom i bliskim. Chcemy, aby w miarę możliwości jak najbardziej polepszyć ich standard życia i zwrócić chociaż trochę samodzielności. Dla osób z problemami poruszania się najodpowiedniejsze będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Dla osób z mniejszymi, jednak dość doskwierającymi kłopotami podczas chodzenia najbardziej pomocne okażą się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Pacjenci po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego borykają się z trudnościami przy poruszaniu kończynami. Tu najbardziej sprawdzona okaże się szyna cpm.

Osoby całkowicie leżące lub posiadające małe możliwości poruszania się wymagają szczególnej opieki oraz specjalistycznych sprzętów. W naszym asortymencie posiadamy profesjonalnie i odpowiednio zaprojektowane akcesoria, które znacząco polepszą jakość życia naszych Pacjentów oraz ułatwią opiekę bliskim. Dla osób całkowicie pozbawionych możliwości podnoszenia się najbardziej pomocne będą łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz niezwykle przydatny i ważny koncentrator tlenu.

Proponowane produkty