Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Świecie

Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączona z profesjonalną usługą rehabilitacji oraz opieki pielęgnacyjnej tworzy kompleks niezwykle pomocnych i przydatnych funkcji, które mają za zadanie polepszyć jakość życia naszych Pacjentów. Firma MediStuff to zespół wykwalifikowanych terapeutów, którzy z ciepłem i radością podchodzą do każdego klienta, a także cała gama sprzętów rehabilitacyjnych i medycznych, które staną się znaczącym udogodnieniem w życiu osób chorych i starszych.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego wyposażona została w dodatkową funkcję umożliwiającą osobisty dowóz do Pacjenta. Działamy na terenie pięciu województw w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obejmowane jest możliwością transportu z Bydgoszczy jest Świecie oraz okoliczne, mniejsze miejscowości takie jak Chełmno, Dworzysko, Sulnówko, Gruczno czy Wiąg. Każda cena dostawy wyliczana jest indywidualnie na podstawie danych odnośnie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt poprawiający jakość życia

Osoby starsze lub chore bardzo często borykają się z problemami podczas poruszania się. Zwykłe wyjście do sklepu, na spacer lub chodzenie po domu zaczyna sprawiać problemy. Naszym głównym celem jest pomoc zarówno Pacjentom jak i ich rodzinom i bliskim. Chcemy, aby w miarę możliwości jak najbardziej polepszyć ich standard życia i zwrócić chociaż trochę samodzielności. Dla osób z problemami poruszania się najodpowiedniejsze będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Dla osób z mniejszymi, jednak dość doskwierającymi kłopotami podczas chodzenia najbardziej pomocne okażą się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Pacjenci po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego borykają się z trudnościami przy poruszaniu kończynami. Tu najbardziej sprawdzona okaże się szyna cpm.

Osoby całkowicie leżące lub posiadające małe możliwości poruszania się wymagają szczególnej opieki oraz specjalistycznych sprzętów. W naszym asortymencie posiadamy profesjonalnie i odpowiednio zaprojektowane akcesoria, które znacząco polepszą jakość życia naszych Pacjentów oraz ułatwią opiekę bliskim. Dla osób całkowicie pozbawionych możliwości podnoszenia się najbardziej pomocne będą łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz niezwykle przydatny i ważny koncentrator tlenu.

Proponowane produkty