Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Szubin

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to firma inteligentnie wyposażona  w asortyment odpowiednio zaprojektowany i dostosowany do Pacjentów wymagających specjalnej opieki. Innowacyjne połączenie wynajmu sprzętu, rehabilitacji oraz opieki pielęgnacyjnej zapewnia odciążenie i wsparcie zarówno dla osób chorych, jak i dla ich bliskich. Wykwalifikowany sztab terapeutów i pracowników jest w stanie zapewnić odpowiednią pomoc oraz obsługę.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z możliwością transportu jest dostępna na terenie aż 5 województw w tym kujawsko-pomorskiego. Miastem obsługiwanym przez naszych dostawców z Bydgoszczy jest Szubin oraz pobliskie miejscowości, takie jak Kowalewo, Kołaczkowo, Kornelin oraz Wolwark. Doświadczeni pracownicy indywidualnie wyliczą każdy transport na podstawie danych odnośnie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Odpowiednio zaprojektowany sprzęt poprawiający komfort życia Pacjentów

Naszymi Pacjentami najczęściej są osoby starsze i chore, którym doskwierają problemy z poruszaniem się i chodzeniem. Dla takich klientów posiadamy specjalny asortyment, który jest w stanie poprawić komfort życia, a także odciążyć znacząco bliskich opiekujących się chorym, a także samego Pacjenta. Dla osób z problemami chodzenia, które wymagają wsparcia najbardziej przydatne mogą okazać się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla Pacjentów ze znacznymi i zaawansowanymi zaburzeniami poruszania się pomocne będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm idealna po operacjach stawu kolanowego oraz biodrowego.

Pacjenci leżący potrzebują dodatkowej opieki oraz odpowiednich sprzętów. Bliscy zajmujący się chorymi bez możliwości poruszania się potrzebują wsparcia oraz odciążenia, które gwarantują nasze produkty. Najbardziej w takich sytuacjach polecamy łóżko rehabilitacyjne, odpowiednio zaprojektowane jest w stanie pomóc w ćwiczeniach nieużywanych stawów i mięśni, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy,ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który jest w stanie cały czas dostarczać odpowiedni poziom powietrza.

Proponowane produkty