Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Toruń

MediStuff to firma, która z sercem podchodzi do swojej pracy. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączona jest z kompleksową usługą rehabilitacji w domu Pacjenta i opieki pielęgnacyjnej. Na celu mamy jak największą poprawę jakości życia naszych klientów. Działalność prowadzona jest w kilku województwach i na terenie wielu miast, a także miasteczek. Cały zespół wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów z ciepłem i delikatnością zajmie się chorymi.

Zestaw usług oraz transport oferujemy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego z Bydgoszczy, tym samym obejmujemy miasto Toruń oraz jego mniejsze miejscowości takie jak Grębocin, Lubicz Górny, Lubicz Dolny, Złotoria, a także Mała Nieszawka i Cierpice. Indywidualnie wyliczamy cenę usługi podczas jej zamawiania. Wycena oparta jest na odległości oraz stawce 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Wynajem profesjonalnych sprzętów medycznych

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego działa w wielu miejscowościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie polepszyć jakość życia wielu Pacjentom. Nie tylko osoby chore potrzebują wsparcia w postaci odpowiednich urządzeń, osoby starsze również znajdą idealne dla siebie rozwiązania przy codziennych problemach. Dla osób leżących idealnie sprawdzi się łóżko rehabilitacyjne, stolik przyłóżkowy, podnośnik Pacjenta znacznie pomagający przy wielorazowym podnoszeniu i przenoszeniu, natomiast dla ciężkich przypadków sprawdzi się koncentrator tlenu, ssak medyczny, a także materac przeciwodleżynowy rurowy, który znacząco pomoże w zapobieganiu powstawania uciążliwych odleżyn.

Osoby z problemami poruszania się również potrzebują kompleksowej pomocy. Od wsparcia przy wstawaniu, poprzez załatwianie się, aż po chodzenie po schodach. Dla nich najlepiej sprawdzi się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny czy szyna cpm idealna dla osób po operacji biodra. Dla osób z mniejszymi problemami w poruszaniu się pomogą chodzik rehabilitacyjny, balkonik, krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach.

Proponowane produkty