Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Wąbrzeźno

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to nowoczesny i specjalistycznie zaprojektowany asortyment, który jest w stanie znacząco poprawić jakość życia naszych klientów oraz wesprzeć w opiece ich bliskich. Kompleksowe usługi wynajmu, transportu, rehabilitacji oraz opieki pielęgnacyjnej niezwykle podniosą komfort codziennych wyzwań naszych Pacjentów. Wykwalifikowany sztab terapeutów z cierpliwością i ciepłem podejdzie do każdego chorego i pomoże wrócić do odpowiedniej sprawności fizycznej.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego wyposażona w możliwość dostawy do domu klienta działa na terenie aż pięciu województw w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast objętym obszarem transportu z Bydgoszczy jest Wąbrzeźno oraz mniejsze, pobliskie miejscowości takie jak Nielub, Wałycz, Myśliwiec, Zaskocz i Łopatki. Doświadczeni pracownicy wycenią indywidualnie koszt każdej dostawy na podstawie długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt poprawiający komfort życia naszym Pacjentom

Naszymi Pacjentami bardzo często są osoby z zaburzeniami poruszania się. Wyjście na spacer, do sklepu czy zwykła codzienna higiena okazują się wyzwaniami ciężkimi do pokonania w pojedynkę. Zarówno osoby starsze jak i chore mogą korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego. Dla osób z kłopotami poruszania się, które nie są znaczące, jednak doskwierają i odbierają samodzielność najlepsze mogą okazać się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla osób z poważnymi zaburzeniami chodzenia najbardziej pomocne będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która sprawdzi się świetnie po operacjach stawu kolanowego czy biodrowego.

Pacjenci, którzy całkowicie są pozbawieni możliwości samodzielnego poruszania się lub mają bardzo mały zakres ruchu wymagają odpowiedniej i specjalistycznej pomocy. Opieka nad osobami leżącymi jest ciężka nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Chcąc odciążyć zarówno bliskich, jak i naszych Pacjentów, w swoim asortymencie mamy zestaw sprzętu idealnie zaprojektowanego dla chorych leżących. Takimi akcesoriami są łóżko rehabilitacyjne, pomagające w codziennych ćwiczeniach stymulujących nieużywane mięśnie i stawy, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który stale jest w stanie dostarczać odpowiedni poziom powietrza.

Proponowane produkty