Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Wąbrzeźno

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to nowoczesny i specjalistycznie zaprojektowany asortyment, który jest w stanie znacząco poprawić jakość życia naszych klientów oraz wesprzeć w opiece ich bliskich. MediStuff połączyło szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewnia Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomaga przy opiece pielęgnacyjnej.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego wyposażona w możliwość dostawy do domu klienta działa na terenie aż sześciu województw w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast objętym obszarem transportu z Bydgoszczy jest Wąbrzeźno oraz mniejsze, pobliskie miejscowości takie jak Nielub, Wałycz, Myśliwiec, Zaskocz i Łopatki. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt poprawiający komfort życia naszym Pacjentom

Naszymi Pacjentami bardzo często są osoby z zaburzeniami poruszania się. Wyjście na spacer, do sklepu czy zwykła codzienna higiena okazują się wyzwaniami ciężkimi do pokonania w pojedynkę. Zarówno osoby starsze jak i chore mogą korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego. Dla osób z kłopotami poruszania się, które nie są znaczące, jednak doskwierają i odbierają samodzielność najlepsze mogą okazać się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla osób z poważnymi zaburzeniami chodzenia najbardziej pomocne będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm, która sprawdzi się świetnie po operacjach stawu kolanowego czy biodrowego.

Pacjenci, którzy całkowicie są pozbawieni możliwości samodzielnego poruszania się lub mają bardzo mały zakres ruchu wymagają odpowiedniej i specjalistycznej pomocy. Opieka nad osobami leżącymi jest ciężka nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Chcąc odciążyć zarówno bliskich, jak i naszych Pacjentów, w swoim asortymencie mamy zestaw sprzętu idealnie zaprojektowanego dla chorych leżących. Takimi akcesoriami są łóżko rehabilitacyjne, pomagające w codziennych ćwiczeniach stymulujących nieużywane mięśnie i stawy, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który stale jest w stanie dostarczać odpowiedni poziom powietrza.

Proponowane produkty