Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Więcbork

MediStuff to inteligentne połączenie najbardziej potrzebujących usług podczas zmagania się z doskwierającym problemami osób starszych i chorych. Wypożyczalnia sprzętu medycznego, rehabilitacja oraz opieka pielęgnacyjna jest w stanie znacząco poprawić jakość życia naszych Pacjentów oraz odciążyć ich bliskich. Specjalnie zaprojektowany asortyment odpowiednio dostosuje się do potrzeb klienta oraz stanie się wsparciem przy codziennych wyzwaniach. Sztab wykwalifikowanych pracowników jest w stanie prowadzić terapię ruchową z ciepłem i cierpliwością.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego rozszerzona o możliwość transportu dostępna jest na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obejmujemy dostawą z Bydgoszczy, jest Więcbork, a także mniejsze, pobliskie miejscowości, takie jak Śmiłowo, Runowo Krajeńskie, Młynki czy Zboże. Indywidualna wycena transportu jest dokonywana podczas składania zamówienia ze względu na długość trasy, a także stawkę 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny - wsparcie dla osób starszych i chorych

Nasi Pacjenci bardzo często zmagają się z problemami poruszania się. Odpowiedni sprzęt oraz wsparcie jest w stanie znacznie poprawić jakość życia osobom starszym i chorym. Dla klientów, którzy potrzebują pomocy podczas zwykłych spacerów, najbardziej odpowiednie mogą okazać się chodziki rehabilitacyjne oraz balkoniki. Natomiast dla Pacjentów z poważnymi zaburzeniami ruchowymi wsparciem będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm niezbędna w czasie rekonwalescencji po operacji stawu biodrowego lub kolanowego.

Chorzy, którzy są w stanie leżącym, wymagają odpowiedniej opieki oraz wsparcia. Bliscy, którzy czuwają nad nimi potrzebują zarówno wsparcia fizycznego, jak i psychicznej. Polecanym przez nas urządzeniem jest łóżko rehabilitacyjne, które dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu pomogą podczas terapii ruchowej zarówno rehabilitantowi, ale również samemu ćwiczącemu. Asortyment, który również jest wręcz niezbędny podczas opieki nad osobą leżącą to podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który stale dostarcza powietrze chorym z zaburzonym samodzielnym oddechem.

Proponowane produkty