Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Więcbork

MediStuff to firma, która za główny cel obrała sobie pomoc oraz wsparcie dla osób starszych i chorych, wymagających odpowiedniego asortymentu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego połączyła szybkość, komfort i wygodę dla Pacjenta w jednym miejscu. Nasze łóżko rehabilitacyjne zapewni Pacjentowi łatwiejszy dostęp do osobistej rehabilitacji w domu a rodzinie pomoże przy opiece pielęgnacyjnej. Wykwalifikowany sztab terapeutów z ciepłem i cierpliwością podejdzie do każdego Pacjenta. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych sprzętów idealnie dopasuje się do naszych Pacjentów oraz ich schorzeń. Natomiast nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego rozszerzona o możliwość transportu dostępna jest na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Jednym z miast, które obejmujemy dostawą z Bydgoszczy, jest Więcbork, a także mniejsze, pobliskie miejscowości, takie jak Śmiłowo, Runowo Krajeńskie, Mrocza, Witosław, Młynki czy Zboże. Nasi pracownicy indywidualnie wycenią każdy transport podczas składania zamówienia. Wycena prowadzona jest na podstawie opłaty kilometrowej znajdującej się na głównej stronie. Opłata pobierana jest w jedną stronę przy dostawie oraz jedną stronę przy odbiorze.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny - wsparcie dla osób starszych i chorych

Nasi Pacjenci bardzo często zmagają się z problemami poruszania się. Odpowiedni sprzęt oraz wsparcie jest w stanie znacznie poprawić jakość życia osobom starszym i chorym. Dla klientów, którzy potrzebują pomocy podczas zwykłych spacerów, najbardziej odpowiednie mogą okazać się chodziki rehabilitacyjne oraz balkoniki. Natomiast dla Pacjentów z poważnymi zaburzeniami ruchowymi wsparciem będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm niezbędna w czasie rekonwalescencji po operacji stawu biodrowego lub kolanowego.

Chorzy, którzy są w stanie leżącym, wymagają odpowiedniej opieki oraz wsparcia. Bliscy, którzy czuwają nad nimi potrzebują zarówno wsparcia fizycznego, jak i psychicznej. Polecanym przez nas urządzeniem jest łóżko rehabilitacyjne, które dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu pomogą podczas terapii ruchowej zarówno rehabilitantowi, ale również samemu ćwiczącemu. Asortyment, który również jest wręcz niezbędny podczas opieki nad osobą leżącą to podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który stale dostarcza powietrze chorym z zaburzonym samodzielnym oddechem.

Proponowane produkty