Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Żnin

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w połączeniu z rehabilitacją oraz opieką pielęgnacyjną jest w stanie znacząco odciążyć naszych Pacjentów oraz ich bliskich. Jako firma MediStuff mamy za główne zadanie podnieść jakość życia osób chorych oraz starszych. Wykwalifikowana kadra terapeutów z ciepłem i cierpliwością podchodzi do każdego Pacjenta. Zespół pracowników wyceni każdą usługę, a dostawcy działają na terenie wielu miast i województw.

Możliwość dostawy wypożyczonego sprzętu rehabilitacyjnego zapewnia naszym klientom niezwykłą wygodę. Aktualnie działamy na terenie aż pięciu województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Miasto Żnin jest jednym z miejsc, które obejmuje nasz zasięg dostawy z Bydgoszczy. Dodatkowo kursujemy do pobliskich miejscowości, takich jak Podgórzyn, Sarbinowo, Sulinowo, Jaroszewo czy Murczyn. Zespół doświadczonych pracowników indywidualnie wyceni każdą dostawę podczas składania zamówienia według długości trasy do pokonania oraz stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Odpowiednio zaprojektowane sprzęty medyczne i rehabilitacyjne

Pacjenci z problemami chodzenia bardzo często boją się sami wychodzić z domu. Kłopot ze zrobieniem zakupów, spacerem a czasami nawet codzienną toaletą stawia coraz to nowsze i większe wyzwania. Aby znacząco poprawić stan życia i samopoczucia naszych klientów, oferujemy im specjalnie dobrane i zaprojektowane sprzęty. Dla osób z mniejszymi, jednak znaczącymi kłopotami przy chodzeniu, idealnie sprawdzą się chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Natomiast dla Pacjentów ze znacznymi problemami poruszania się najbardziej pomocne mogą okazać się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach oraz szyna cpm idealna po operacjach stawu biodrowego lub kolanowego.

Osoby całkowicie leżące wymagają specjalistycznej pomocy i odpowiedniej opieki. Codzienne mycie, podnoszenie, karmienie i czuwanie może wymagać wiele siły fizycznej, a także psychicznej. Aby odciążyć naszych Pacjentów oraz ich bliskich, proponujemy w swoim asortymencie rozwiązania, które znacząco ułatwią i pomogą w opiece. Dla osób całkowicie leżących odpowiednie mogą okazać się łóżko rehabilitacyjne, specjalnie przystosowane do ćwiczeń oraz klientów, którzy nie wstają sami, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy czy ssak medyczny. Koncentrator tlenu jest w stanie cały czas dostarczać powietrza Pacjentom, którzy nie są w stanie sami oddychać lub mają z tym problemy.

Proponowane produkty