Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Włocławek

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego to niezwykle innowacyjna i pomocna usługa dla rodzin osób chorych lub z problemami poruszania się. MediStuff połączyło wypożyczalnie z usługą rehabilitacji oraz opieki pielęgnacyjnej, tworząc kompleksową pomoc. Wykwalifikowany i doświadczony sztab terapeutów z ciepłem i dobrocią podejdzie do każdego indywidualnego Pacjenta, znacząco poprawiając jego stan zdrowia oraz codziennego komfortu życia.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff umożliwia transport na terenie aż 5 województw oraz wielu miasteczek. Jedną z większych miejscowości, która objęta jest możliwością transportu MediStuff z Bydgoszczy lub Konina jest Włocławek, a także mniejsze okoliczne miasta takie jak Brześć Kujawski, Kruszyn, Szpetal Górny czy Nowy Witoszyn. Każda cena dowozu wyceniana jest indywidualnie podczas składania zamówienia opierając się na długości drogi do pokonania oraz stawce 2 zł za kilometr. Teraz wyższą jakość życia mogą zaznać również Pacjenci z dalej położonych miejsc.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Pomoc w codziennych czynnościach dzięki profesjonalnym sprzętom medycznym i rehabilitacyjnym

Osoby starsze oraz chore często mają problemy z poruszaniem się lub całkowicie są pozbawione ruchu. Przy takich sytuacjach najważniejsza jest definitywna poprawa jakości życia. Naszym Pacjentom oprócz rehabilitacji, masaży oraz opieki pielęgnacyjnej oferujemy cały zestaw sprzętów medycznych. Specjalnie zaprojektowane dla osób leżących urządzenia, takie jak łóżko rehabilitacyjne czy podnośnik Pacjenta znacząco wspomogą nie tylko samego Pacjenta, ale również osoby opiekujące się nim. Idealnie sprawdzą się również stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu oraz ssak medyczny dla osób, które całkowicie nie mogą się same podnieść. Poprawa jakości życia naszych Pacjentów to nasz priorytet.

Osoby z problemami poruszania się potrzebują pomocy przy codziennych czynnościach. Najlepiej sprawdzą się w tym przypadku chodzik rehabilitacyjny, balkonik czy krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Natomiast dla osób z poważnymi problemami przy chodzeniu najodpowiedniejsze będą wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny. Po operacji biodra najodpowiedniejsza będzie szyna cpm.

Proponowane produkty