Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

Promocja!

Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

159,00

łóżka rehabilitacyjne w promocji

Łóżko rehabilitacyjne posiada:

 • Pilot umożliwiający sterowanie
 • Estetyczne, drewniane fronty i leże
 • Drewniane barierki z możliwością zaciągnięcia i opuszczenia
 • Wysięgnik z trójkątem
 • Kółka pozwalające zmienić ustawienie łóżka oraz blokować je
 • Zdezynfekowany materac piankowy w komplecie GRATIS
 • Możliwość zakupu nowego materaca piankowego
  – bez pokrowca 300zł,
  – z pokrowcem 450zł

Opis

DARMOWA dostawa na terenie miasta, w którym znajduje się magazyn, oprócz Warszawy (siedziby magazynów na górze strony).
DARMOWY montaż, wniesienie oraz instruktaż.
NIE POBIERAMY KAUCJI.
UMOWA podpisywana w momencie dostawy, PŁATNOŚĆ przed lub w trakcie dostawy. Z treścią umowy można zapoznać się tutaj.

Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym jak sama nazwa wskazuje jest sterowane elektrycznie. Zestaw posiada następujące elementy: pilot umożliwiający sterowanie, drewniane fronty i leże, drewniane barierki z możliwością zaciągnięcia i opuszczenia, wysięgnik z trójkątem oraz kółka pozwalające zmienić ustawienie łóżka oraz blokować je.

Łóżko rehabilitacyjne – zaawansowane łóżko pielęgnacyjne


Łóżko rehabilitacyjne
jest w rzeczywistości standardowym łóżkiem pielęgnacyjnym, ale nasze łóżka posiadają znacznie bardziej zaawansowane funkcje. Za pośrednictwem pilota można, oprócz zwykłych funkcji łóżka pielęgnacyjnego, regulować dolną i górną część łóżka, aby Pacjent mógł przyjąć pozycję siedzącą. Różnorodne schorzenia z zakresu ortopedii, ale także pulmonologii i gastroenterologii wymagają właśnie takiego ułożenia Pacjenta (pozycja Trendelenburga), dzięki czemu możliwe będzie złagodzenie bólu. W naszych łóżkach jest taka możliwość.

Łóżko rehabilitacyjne od MediStuff

Sterowanie elektryczne pozwala unieść łóżko na żądaną wysokość. Funkcja ta znacznie ułatwia opiekę nad osobą chorą. Nie trzeba się bowiem nadmiernie schylać, oszczędzając tym samym własny kręgosłup. Elektrycznie można podnieść część przednią leża, nawet do 80 stopni, dzięki czemu osoba leżąca przyjmuje pozycję siedzącą. Ułatwia to karmienie, a w przypadku wystąpienia obrzęku kończyn dolnych, pomocną funkcją jest możliwość podniesienia samych nóg.

Drewniane barierki, w które wyposażone jest łóżko rehabilitacyjne, chronią Pacjenta przed wypadnięciem podczas snu, dzięki czemu zapewniają absolutne bezpieczeństwo. Jeśli osoba leżąca ma sprawne ręce, barierki ułatwiają jej zmianę pozycji z leżącej na plecach do leżenia na boku, co w sposób bezpośredni jest również profilaktyką powstawania odleżyn. Wysięgnik z trójkątem również ułatwia Pacjentowi zmianę pozycji. Blokowane kółka zapewniają stabilność łóżka. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z funkcjonalnością łóżka, zespół MediStuff służy profesjonalnym doradztwem.

Jak działają łóżka rehabilitacyjne MediStuff?

lozkoRehabilitacyjne5 1

Nasze łóżka to nowoczesny sprzęt medyczny, który posiada wiele zalet. Posiadają na przykład wysięgnik z trójkątem, na którym chory może łatwo podciągnąć się by zmienić pozycję. Oprócz tego, wyposażone są także w drewniane barierki, które zapewniają pacjentowi bezpieczeństwo, oraz kółka z możliwością blokady, umożliwiające łatwe przestawienie sprzętu. Co jednak najważniejsze, wyposażone są również w system umożliwiający łatwe sterowanie górną i dolną częścią łóżka za pomocą pilota. Dzięki temu można łatwo zmienić pozycję chorego, przygotowując go do spożycia posiłku czy ćwiczeń - właśnie z uwagi na to nasze łóżka określa się jako łóżka rehabilitacyjne!

Gdzie wypożyczę łóżko rehabilitacyjne MediStuff?

lozkoRehabilitacyjne2 2

Łóżka rehabilitacyjne MediStuff, podobnie jak większość naszego sprzętu, dostępne są do wypożyczenia w województwach, w których posiadamy naszą siedzibę. Placówki MediStuff znaleźć można w Bydgoszczy, Brodnicy, Poznaniu, Koninie, Gdańsku, Zielonej Górze, Szczecinie i Warszawie. Cały czas rozwijamy naszą wypożyczalnię - w przyszłości planujemy pojawić się także w innych miastach w całej Polsce!

Ile kosztuje wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego Medistuff?

lozkoRehabilitacyjne1 2

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego Medistuff kosztuje 159 złotych miesięcznie. Warto jednak pamiętać, że koszt wypożyczenia spada, jeśli łóżko wypożycza się na dłużej. Wypożyczając sprzęt na trzy miesiące, płaci się tylko 119 złotych miesięcznie. Na sześć miesięcy - 99 złotych miesięcznie. Wypożyczając łóżko na cały rok, zapłacisz za nie tylko 79 złotych miesięcznie.

Jakie są wymiary łóżka rehabilitacyjnego MediStuff?

lozkoRehabilitacyjne7

Złożone łóżko charakteryzuje się wymiarami 102 na 220 cm, przy czym wymiary samego leża to 90 ma 200 cm. Dostarczone w częściach łóżko składają na miejscu nasi fachowcy, dzięki czemu można mieć pewność, że łóżko na pewno zmieści się w danym pomieszczeniu. Kółka, w które wyposażone są nasze łóżka, umożliwiają także łatwe przemieszczenie mebla gdyby zaistniała taka potrzeba.

Jak wygląda proces dostawy łóżka rehabilitacyjnego Medistuff?

lozkoRehabilitacyjne10

Łóżko o umówionej wcześniej porze dostarczają na miejsce nasi specjaliści, którzy wnoszą części mebla na miejsca. Następnie składają łóżko, testują jego działanie oraz tłumaczą zasady obsługi sprzętu. Dzięki temu można mieć pewność, że każda funkcja wypożyczonego sprzętu będzie jasna i klarowna.

Informacje dodatkowe

Wymiary 220 × 102 × 40-80 cm
Okres wynajmu

1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

 • Obciążenie maksymalne: 185 kg
 • Wymiary zewnętrzne: 102 x 220 cm
 • Wymiary leża: 90 x 200 cm
 • Regulacja wysokości leża: 40 – 80 cm

Może spodoba się również…

 • Promocja! materac przeciwodlezynowy rurowy

  Materac Przeciwodleżynowy

  70,00
  Wybierz opcje