Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

2.600,00

Kup Używane Łóżko Rehabilitacyjne, które posiada:

  • Pilot umożliwiający sterowanie,
  • Estetyczne, drewniane fronty i leże,
  • Drewniane barierki z możliwością zaciągnięcia i opuszczenia,
  • Wysięgnik z trójkątem,
  • Kółka pozwalające zmienić ustawienie łóżka oraz blokować je,
  • Materac do łóżka sprzedawany oddzielnie

Opis

Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym jak sama nazwa wskazuje jest sterowane elektrycznie. Zestaw posiada następujące elementy: pilot umożliwiający sterowanie, drewniane fronty i leże, drewniane barierki z możliwością zaciągnięcia i opuszczenia, wysięgnik z trójkątem oraz kółka pozwalające zmienić ustawienie łóżka oraz blokować je.

Łóżko rehabilitacyjne – zaawansowane łóżko pielęgnacyjne


Łóżko rehabilitacyjne
jest w rzeczywistości standardowym łóżkiem pielęgnacyjnym, ale nasze łóżka posiadają znacznie bardziej zaawansowane funkcje. Za pośrednictwem pilota można, oprócz zwykłych funkcji łóżka pielęgnacyjnego, regulować dolną i górną część łóżka, aby Pacjent mógł przyjąć pozycję siedzącą. Różnorodne schorzenia z zakresu ortopedii, ale także pulmonologii i gastroenterologii wymagają właśnie takiego ułożenia Pacjenta (pozycja Trendelenburga), dzięki czemu możliwe będzie złagodzenie bólu. W naszych łóżkach jest taka możliwość.

Łóżko rehabilitacyjne od MediStuff

Sterowanie elektryczne pozwala unieść łóżko na żądaną wysokość. Funkcja ta znacznie ułatwia opiekę nad osobą chorą. Nie trzeba się bowiem nadmiernie schylać, oszczędzając tym samym własny kręgosłup. Elektrycznie można podnieść część przednią leża, nawet do 80 stopni, dzięki czemu osoba leżąca przyjmuje pozycję siedzącą. Ułatwia to karmienie, a w przypadku wystąpienia obrzęku kończyn dolnych, pomocną funkcją jest możliwość podniesienia samych nóg.

Drewniane barierki, w które wyposażone jest łóżko rehabilitacyjne, chronią Pacjenta przed wypadnięciem podczas snu, dzięki czemu zapewniają absolutne bezpieczeństwo. Jeśli osoba leżąca ma sprawne ręce, barierki ułatwiają jej zmianę pozycji z leżącej na plecach do leżenia na boku, co w sposób bezpośredni jest również profilaktyką powstawania odleżyn. Wysięgnik z trójkątem również ułatwia Pacjentowi zmianę pozycji. Blokowane kółka zapewniają stabilność łóżka. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z funkcjonalnością łóżka, zespół MediStuff służy profesjonalnym doradztwem.

Informacje dodatkowe

Wymiary 220 × 102 × 40-80 cm

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

  • Obciążenie maksymalne: 185 kg
  • Wymiary zewnętrzne: 102 x 220 cm
  • Wymiary leża: 90 x 200 cm
  • Regulacja wysokości leża: 40 – 80 cm