Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego – Mazowieckie

Chociaż MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego z bydgoskimi korzeniami, robimy wszystko, by nasze usługi móc zaoferować klientom w całym kraju! Rozwój naszej firmy szybko spowodował, że sprzęt medyczny sygnowany logiem MediStuff trafił również do województwa mazowieckiego, gdzie z magazynu w Warszawie wędruje w ręce potrzebujących go osób.

Warszawa i województwo mazowieckie - sprzęt medyczny

MediStuff to firma, która powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na sprzęt medyczny. Wraz z nieuchronnym starzeniem się społeczeństwa, dostęp do wysokiej jakości sprzętu medycznego jest i będzie niezwykle potrzebny – i właśnie tę potrzebę staramy się zaspokajać dostarczając nasze łóżka rehabilitacyjne, wózki specjalistyczne, koncentratory tlenu i wiele innych produktów – do naszych klientów.

MediStuff powstał z inicjatywy dwóch doświadczonych fizjotereapeutów, Pawła Kurzyńskiego i Karola Kuziela, jako odpowiedź na rosnące potrzeby chorych. Standard opieki nad osobą chorą w otoczeniu rodzinnego domu od wielu lat wymaga zmian i usprawnień, które pozwolą odciążyć w pracy opiekuna oraz zapewnić większy komfort osobie chorej. To właśnie nowoczesny sprzęt medyczny stanowi podstawę współczesnej rekonwalescencji domowej; MediStuff dba o to, by dostarczyć go na miejsce, wyjaśnić zasady jego działania, a następnie odebrać, kiedy nie będzie dłużej potrzebny.

Od niedawna w ramach naszej działalności oferujemy także sprzedaż sprzętu medycznego.

 • Promocja! lozko-rehabilitacyjne-ze-sterowaniem-elektrycznym

  Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

  159,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! Koncentrator tlenu MediStuff

  Koncentrator Tlenu

  150,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! obrazek chodzika typu ambona

  Balkonik z podparciem – ambona

  120,00
  Wybierz opcje
 • Koncentrator Tlenu One G2 INOGEN

  Koncentrator Tlenu One G2 INOGEN

  350,00
  Wybierz opcje

Sprzęt medyczny z dostawą do domu na terenie Warszawy i okolic

Sprzęt medyczny to w wielu przypadkach duże i ciężkie urządzenia, które dodatkowo należy jeszcze złożyć, by móc cieszyć się pełnią ich funkcjonalności. Dla wielu osób konieczność wniesienia ciężkiego łóżka do mieszkania znajdującego się na czwartym czy piątym piętrze wykluczałaby możliwość użytkowania produktu. Z myślą o takich sytuacjach powstała wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff.

Specjaliści MediStuff to dostawcy, którzy nie tylko wniosą sprzęt do mieszkania czy domu, ale także złożą go oraz dokładnie wyjaśnią zasady jego działania. Dzięki temu rozwiązaniu – sprzętem medycznym najwyższej jakości może cieszyć się każdy, kto znajdzie się w potrzebie jego posiadania.

To doskonała wiadomość nie tylko dla chorych, którzy mogą potrzebować łóżek rehabilitacyjnych, wózków specjalistycznych czy koncentratorów tlenu, ale także dla ich opiekunów, których produkty MediStuff mogą odciążyć w codziennej pracy.

Wypożycz sprzęt medyczny w Warszawie od MediStuff!

Doświadczenie i ogromna wiedza z zakresu fizjoterapii pomogły rozwinąć MediStuff na tyle, by filia naszej firmy zawitała w Warszawie. Dla mieszkańców regionu oznacza to nie tylko dostęp do sprzętu medycznego, ale także niższe ceny jego dostawy oraz szybszy czas dowozu.

Wiemy, że o wypożyczeniu sprzętu medycznego często decyduje moment – nagła choroba czy uraz, który wymaga natychmiastowego zdobycia podnośnika pacjenta, łóżka medycznego czy szyny CPM. W takich chwilach liczy się czas oraz bezstresowe zdobycie oczekiwanego produktu; obecność MediStuff na terenie województwa mazowieckiego gwarantuje klientom i jedno, i drugie.

Z naszej siedziby w Warszawie sprzęt dowozimy w ekspresowym tempie do mniejszych i większych miast. Szybkim dostępem do łóżek, koncentratorów tlenu, szyn CPM, podnośników pacjenta – mogą cieszyć się między innymi mieszkańcy Piaseczna, Otwocka, Ciechanowa czy Żyrardowa. Błyskawicznie pojawiamy się także w Mławie, Grodzisku Mazowieckim, Płońsku, Pułtusku czy Gawrolinie, a także w Radomiu, Płocku czy Siedlcach. Na terenie województwa mazowieckiego nasz sprzęt medyczny dostarczamy w oparciu o stałą stawkę 2 zł za przejechany kilometr od naszego magazynu. Możliwy jest również odbiór osobisty sprzętu medycznego z magazynu Medistuff – po uprzednim umówieniu się za pomocą dostępnego na naszej stronie telefonu, maila czy Messengera.

MediStuff - szeroka oferta sprzętu medycznego w Warszawie i województwie mazowieckim

Sprzęt wypożyczany w MediStuff po każdym wypożyczeniu przechodzi przez szereg testów, serwis oraz dezynfekcję. Dzięki temu można mieć pewność, że wypożyczany sprzęt jest nie tylko sprawny, ale również czysty i zadbany.

Podobnie uważnie podchodzimy w naszej wypożyczalni do oferty, którą regularnie powiększamy o nowy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny.

W ofercie MediStuff znaleźć można nowoczesne łóżka medyczne, których elektryczne sterowanie zdecydowanie zwiększa komfort zarówno użytkownika, jak i jego ewentualnego opiekuna. Model wyposażono w kółka umożliwiające łatwe przestawienie mebla oraz w praktyczne, opuszczane barierki, które dbają o to, by chory nie wypadł z łóżka. Podnośnik umożliwia podciągnięcie się bardziej sprawnych pacjentów w celu zmiany pozycji oraz podparcie przy pionizacji. Łóżka rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym dostępne są w MediStuff zarówno do wypożyczenia – jak i do zakupu.

W podobnym modelu dostępne są w naszej wypożyczalni koncentratory tlenu, które wyróżnia niezawodność i cicha praca. Dostępne do zakupienia nowoczesne modele Konsung KSOC-5 wyposażone są w wyraźny sygnalizator pracy, kaniule nosową, butlę oraz skalę przepływu tlenu i kółka, które gwarantują mobilność sprzętu. Zasada działania koncentratora jest prosta – urządzenie pobiera tlen z powietrza, następnie poddaje go nawilżeniu oraz oddaje choremu w odpowiednim, pożądanym natężeniu.

W MediStuff znaleźć można także dwa modele wózków – ortopedyczny oraz specjalistyczny. Wózek specjalistyczny adresowany jest do chorych, którzy wymagają dodatkowych punktów oparcia; wyposażony w regulowany zagłówek, oparcie, podłokietniki, podnóżki oraz hamulce, stanowi sprzęt najwyższej klasy, zapewniający wygodę i bezpieczeństwo chorego. Wykorzystuje się go na przykład w przypadku głębokich niedowładów lub uszkodzenia kręgosłupa.

Dbając o bezpieczeństwo chorych oraz komfort ich opiekunów, w MediStuff wypożyczamy także sterowane elektrycznie podnośniki pacjenta, które pozwalają na przykład na to, by w sposób niewymagający użycia siły przenieść chorego z łóżka na wózek czy krzesło toaletowe.

Bezpieczeństwo chorego gwarantuje także dostępny w MediStuff ssak medyczny, którego zadaniem jest usuwanie wydzielin takich jak krew, ropa czy śluz.

Wśród produktów wypożyczalni MediStuff można znaleźć także praktyczne stoliki łóżkowe oraz krzesła toaletowe (zarówno stacjonarne, jak i na kółkach).

Do nowych produktów zaliczyć można nowoczesne lampy Bioptron AllMed oraz systemy oczyszczania powietrza marki Zepter. Obydwa urządzenia dostępne są do zakupu i do wypożyczenia.