Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego – Mazowieckie

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na swoje miejsce zamieszkania mogą mieć utrudniony dostęp do profesjonalnych urządzeń niezbędnych w okresie choroby i rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe stacjonarne, wózek ortopedyczny i wiele innych propozycji dostępnych w atrakcyjnych cenach wynajmu i bez żadnych ukrytych kosztów. Co więcej, zapewniamy również dowóz wypożyczonego sprzętu do domu Pacjenta, jego wniesienie oraz montaż.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres na terenie całego województwa mazowieckiego.

Województwo mazowieckie to miejsce, w którym filia MediStuff powstała stosunkowo niedawno. Otwierając siedzibę MediStuff w Warszawie, kierowaliśmy się oczekiwaniami naszych klientów, którzy poszukiwali nowoczesnych łóżek rehabilitacyjnych i innego sprzętu medycznego właśnie w tej okolicy!

Siedziba MediStuff w Warszawie mieści się przy ulicy Połczyńska 10, kod pocztowy 01-378. Z tego miejsca, po uprzednim umówieniu się przez telefon, wypożyczyć można sprzęt medyczny w przypadku chęci odbioru osobistego zamówionych łóżek rehabilitacyjnych, wózków ortopedycznych czy ssaków medycznych! Telefony od naszych klientów odbieramy 24 godziny na dobę. Dostarczając do naszych klientów sprzęt, kierujemy się przelicznikiem 1.50 zł za przebyty kilometr drogi. Koszt dostawy produktów poniżej 100 złotych – zawsze obliczamy indywidualnie.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego - województwo mazowieckie

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, które stworzone zostało z myślą o Pacjentach i zaspokajaniu ich potrzeb związanych z rekonwalescencją. Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu sprzętu, służącego do rehabilitacji. Naszym priorytetem jest to, by z oferowanych przez nas usług, mogli skorzystać wszyscy, którzy tego potrzebują. Dlatego docieramy do Pacjentów na terenie całego kraju. Oferowane przez nas urządzenia, zapewnią Państwu szybki powrót do pełni zdrowia.

Dzięki naszej wypożyczalni, można skorzystać ze sprzętu do rehabilitacji, na terenie całego województwa mazowieckiego. Dla wygody naszych Pacjentów, umożliwiamy dowóz sprzętu pod wskazany adres. W przypadku Warszawy, cena wynosi 39 zł, natomiast poza miastem, koszt tego rodzaju usługi, to stawka liczona za każdy przejechany kilometr, która wynosi 1,5 zł. Dotrzemy w każde miejsce na terenie województwa. Nasze usługi dostępne są w takich miastach, jak Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin czy Sochaczew. Dostęp do naszego sprzętu, jest więc prosty, wygodny i szybki. Specjalnie dla Państwa dowieziemy go do samego domu, a następnie wniesiemy i dokonamy jego montażu.

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, jest niezwykle rozbudowana i z pewnością przypadnie do gustu osobom wymagającym specjalnej opieki. W trosce o zdrowie naszych Pacjentów, stosujemy wyłącznie sprzęt wysokiej klasy, który znalazł uznanie na rynku medycznym. Dzięki temu rehabilitacja przebiega szybko, a powrót do zdrowia przynosi wielką radość. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff, posiada w swojej ofercie łóżko rehabilitacyjne, podnośnik pacjenta i stolik przyłóżkowy, które zapewniają Pacjentowi komfort, podczas całego procesu rehabilitacji. Z uwagi na długotrwałą, wymuszoną pozycję ciała, niezbędny jest również materac przeciwodleżynowy rurowy.

Pacjenci pragnący odzyskać mobilność, mogą skorzystać z wózka ortopedycznego, wózka specjalistycznego, chodzika rehabilitacyjnego, a także balkonika. Koncentrator tlenu pomoże osobom, mającym problemy z oddychaniem. Warto wyposażyć się również w krzesło toaletowe stacjonarne lub krzesło toaletowe na kółkach, dzięki którym codzienne czynności, związane z dbaniem o higienę osobistą, staną się zdecydowanie łatwiejsze. Wypożyczalnia posiada w ofercie również ssak medyczny oraz szynę cpm, wspomagającą proces rehabilitacji. Głównym celem naszej placówki, jest podniesienie jakości życia naszych Pacjentów i dążenie do tego, by proces ich powrotu do pełni zdrowia, przebiegał szybko i w komfortowych warunkach. Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas asortyment się to tego przyczyni. Urządzenia oferowane są w bardzo przystępnych cenach. Można również skorzystać z oferty konsultacji fizjoterapeutycznych. Dzięki nam Pacjenci zyskują to, co dla każdego jest najcenniejsze – własne zdrowie.

 • Promocja! lozko-rehabilitacyjne-ze-sterowaniem-elektrycznym

  Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

  Od 139,00 / miesiąc
  Wybierz opcje
 • Koncentrator tlenu MediStuff

  Koncentrator Tlenu

  Od 200,00 / miesiąc
  Wybierz opcje
 • materac przeciwodlezynowy rurowy

  Materac Przeciwodleżynowy Rurowy

  Od 50,00 / miesiąc
  Wybierz opcje
 • stolik przyłóżkowy medyczny

  Stolik przyłóżkowy

  Od 20,00 / miesiąc
  Wybierz opcje