Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Białobrzegi

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny odgrywa bardzo ważną rolę w procesie leczenia. Dla osób niepełnosprawnych, wysokiej klasy urządzenia służące do rehabilitacji oraz wsparcie doświadczonego rehabilitanta, to podstawa w odzyskiwaniu zdrowia. Sprzęt rehabilitacyjny cenionych marek, mogą Państwo znaleźć w wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff. Nasze usługi pozwolą na powrót do sprawności i normalnego funkcjonowania. Pacjentom oferujemy szeroki asortyment urządzeń medycznych, usługi pielęgnacyjne oraz doświadczonych rehabilitantów, którzy przeprowadzą klientów przez proces leczenia. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, w którym znajdziesz fachową pomoc.

Z naszych usług skorzystać mogą wszyscy pacjenci, bez znaczenia w jakim miejscu zamieszkują. Oferujemy dowóz wypożyczonego sprzętu pod adres klienta. Koszt dostawy uzależniony jest od odległości miejsca dostawy od Warszawy. Za każdy przejechany kilometr, należy liczyć stawkę w wysokości 2 zł. Zapraszamy klientów z miejscowości Białobrzegi oraz pobliskich, jak Przybyszew, Redlin, Branica, Sucha, Pierzchnia, Podgaje, Stromiec. Nasi dostawcy szybko przywiozą zamówiony sprzęt, a także dokonają jego wniesienia i montażu. To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie dla naszych Pacjentów.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny dla naszych Pacjentów MediStuff

W ofercie MediStuff znaleźć można wysokiej jakości sprzęt medyczny, który znakomicie sprawdzi się u Pacjentów z różnego rodzaju schorzeniami. Dzięki temu nasi klienci szybko odzyskują zdrowie i sprawność, a dodatkowo znacząco poprawia się również ich samopoczucie i radość z życia. Sprzęt medyczny w postaci wózka ortopedycznego, chodzika rehabilitacyjnego, wózka specjalistycznego i balkonika, umożliwia naszym Pacjentom samodzielnie poruszanie, dzięki czemu, nie są oni bezpośrednio uzależnieni od swojego opiekuna. Samodzielność jest ważnym elementem dla osób starszych. Podnosi poziom psychicznego komfortu. Do codziennej higieny przydadzą się również krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach.

MediStuff oferuje również kompleksowe wyposażenie w postaci łóżka rehabilitacyjnego, do którego doskonale pasuje również materac przeciwodleżynowy rurowy. Dla osób mających problemy z mobilnością, zastosować można podnośnik pacjenta. W celu zwiększenia komfortu Pacjenta, proponujemy także stolik przyłóżkowy. W naszej wypożyczalni zaopatrzą się Państwo również w specjalistyczne urządzenia medyczne, jak koncentrator tlenu, ssaki medyczne lub szyna CPM, która umożliwia wykonywanie samodzielnych treningów w warunkach domowych.

Zobacz również:

Proponowane produkty