Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ciechanów

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff wyróżnia się na rynku kompleksowymi usługami, które świetnie się ze sobą łączą, tworząc zgraną całość. Poza profesjonalnymi urządzeniami, wykonanymi z najwyższej jakości materiałów, firma oferuje Pacjentom osobistą rehabilitację w domu, prowadzoną przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. Wspiera osoby chore i niepełnosprawne nie tylko sprawdzonym sprzętem, ale także kompleksowym leczeniem, pielęgnacją i fachowymi poradami. MediStuff poprawia jakość życia wielu Pacjentom, zamieszkującym w różnych obszarach Polski.

Firma MediStuff prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w wielu lokalizacjach. Dociera z Warszawy na cały teren województwa mazowieckiego, oferując swoje usługi mieszkańcom Ciechanowa oraz pobliskich miejscowości, takich jak Strzegowo, Przasnysz, Krasne, Maków Mazowiecki oraz Płońsk. Dzięki temu, zasięg wypożyczalni MediStuff jest naprawdę bardzo szeroki. Całkowita wycena usługi wyliczana jest w trakcie składania zamówienia na podstawie stawki 2 zł za kilometr. Nasi dostawcy oferują darmowe wniesienie urządzenia oraz szybki montaż.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Zyskaj samodzielność dzięki urządzeniom najwyższej jakości

Problemy z poruszaniem się bądź niepełnosprawność wymagają od Pacjenta wiele cierpliwości. Życie traci na wartości kiedy efekty nie przychodzą zbyt szybko. Celem naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego jest przystosowanie Pacjentów do normalnego funkcjonowania, oferując im urządzenia gwarantujące pewne odciążenie i ulgę. W naszej ofercie można znaleźć chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik, zaprojektowane specjalnie z myślą o Pacjentach, którzy pragną kontynuować proces rehabilitacyjny w domu. Dzięki temu mogą ćwiczyć częściej i samodzielnie, co zdecydowanie wpłynie na szybkie osiąganie zamierzonych efektów. Dla osób mających problem z oddychaniem i wydzieliną z nosa lub jamy ustnej polecamy innowacyjne i nowoczesne ssaki medyczne oraz koncentratory tlenu. Przygotowując szeroką ofertę urządzeń, nie zapomnieliśmy o Pacjentach po zabiegach i operacjach stawów, dlatego udostępniamy szynę CPM, która umożliwi samodzielne treningi nogi. Dla osób starszych, ciężko chorych i niepełnosprawnych, zmuszonych do ciągłego leżenia, polecamy łóżko rehabilitacyjne z materacem odleżynowym rurowym oraz specjalnie zaprojektowany podnośnik pacjenta. Ten sprzęt zdecydowanie odciąży osoby odpowiedzialne za opiekę nad Pacjentami. Dodatkowo oferujemy stolik przyłóżkowy oraz krzesła toaletowe, umożliwiające choremu samodzielność i gwarantujące większą swobodę.

Zobacz również:

Proponowane produkty