Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Garwolin

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff łączy również w ramach swoich usług, zabiegi rehabilitacyjne i pielęgnacyjne. Uzupełnieniem tych kompleksowych usług jest proponowana Państwu możliwość, czyli wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego wraz z dowozem do pacjenta. Jesteśmy przekonani, że znacząco podnosi to komfort naszych klientów. Nasz zespół tworzy wykwalifikowany zespół, który posiada spore doświadczenie. Pełen profesjonalizm, jak i wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny zapewne przyczynią się do szybszego powrotu do zdrowia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów już jakiś czas temu zaoferowaliśmy Państwu możliwość dowozu, który obejmuje wniesienie oraz uruchomienie zamówionego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Propozycja ta dostępna jest dla mieszkańców województwa mazowieckiego z dostawą z magazynu w Warszawie. Jednym z wielu miast objętych tą usługą jest Garwolin, jak i okoliczne miejscowości: Wola Rębkowska, Lucin, Sulbiny, Niecieplin, Czyszkówek, Miętne czy Gończe. Każdy koszt dostawy ustalany jest indywidualnie, gdyż posiadamy stawkę kilometrową 2 zł/km. Zapraszamy do zapoznania się z wyceną.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Popraw swoją jakość życia z wysokiej jakości sprzętem medycznym z MediStuff

Problem dotyczący poruszania, jak i czasowego unieruchomienia dotyka coraz więcej osób. Związane jest to ze zdarzeniami losowymi, jak i zabiegami operacyjnymi w obrębie narządu ruchu. Operacje dotyczące stawu kolanowego i biodrowego czasem wymagają zastosowania w czasie leczenia, szyny CPM oraz wózka ortopedycznego. Osobom uczącym się ponownie chodzić lub też borykającym się z trudnościami w tej kwestii polecamy przede wszystkim wózek specjalistyczny, chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. W pierwszym etapie nasza oferta wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego rekonwalescencji znacząco pomoże każdemu pacjentowi, aby z czasem mógł on powrócić do pełni sił i sprawności.

Osoby starsze i bardzo chore wymagają czasem znacznie więcej uwagi, ale i też bardziej zaawansowanego sprzętu medycznego połączonego z pielęgnacją przez wykwalifikowanych terapeutów. MediStuff gwarantuje Państwu szybki dostęp do: łóżka rehabilitacyjnego, podnośnika Pacjenta, stolika przyłóżkowego, materaca przeciwodleżynowego rurowego, krzesła toaletowego stacjonarnego i krzesła toaletowego na kółkach. Dla osób mających trudności z oddychaniem oraz zalegającą wydzieliną w obrębie nosa i gardła polecamy dostępny w MediStuff koncentrator tlenu oraz ssak medyczny. Proponowane urządzenia medyczne przyczynią się do znaczącej poprawy komfortu, zarówno samego pacjenta, jak i jego najbliższych.

Zobacz również:

Proponowane produkty