Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Grodzisk Mazowiecki

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego to tylko jedna z usług, oferowana przez MediStuff. Firma zajmuje się głównie dostarczaniem profesjonalnych urządzeń pod sam adres zamieszkania Pacjentów, zapewniających poprawę jakości ich życia. Jej atutem jest szeroki zakres działań, prowadzony na obszarze kilku województw. Poza tym MediStuff oferuje także kompleksową rehabilitację w domu osób starszych i niepełnosprawnych, wykonywaną przez doświadczonych terapeutów, wyróżniających się ciepłym i spokojnym podejściem do Pacjentów. Ostatnią, prezentowaną przez nas usługą jest opieka pielęgnacyjna, która ma być wsparciem dla najbliższych, odpowiadających za troskę chorych.

MediStuff prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w pięciu województwach. Swoją ofertę kierujemy m.in. do Pacjentów zamieszkujących Grodzisk Mazowiecki, docierając także na tereny Opypy, Kozerki, Natolina, Czarnego Lasu oraz Podkowy Leśnej. Całkowita wycena usługi wyliczana jest na podstawie ustalonej stawki 2 zł na kilometr, ze względu na długość trasy do pokonania z Warszawy. Zapewniamy darmowe wniesienie urządzeń do mieszkania oraz szybki montaż.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny najwyższej klasy

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Medistuff oferuje wyłącznie urządzenia charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Gwarantuje wyjątkową solidność i wytrzymałość. Urządzenia posiadają nowoczesne funkcje, zaprojektowane w zgodzie z innowacyjnymi rozwiązaniami. W naszej ofercie znajdują się łóżka rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym, przeznaczone dla osób zmuszonych do ciągłego leżenia. Zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i ułatwiają proces opieki. Dodatkowo w połączeniu z łóżkiem świetnie sprawdzi się materac przeciwodleżynowy, który zapobiegnie powstawaniu odleżyn oraz podnośnik pacjenta, który umożliwi delikatne uniesienie i przeniesienie Pacjenta. Dla osób obłożnie chorych polecamy także nowoczesne krzesła toaletowe, do wyboru stacjonarne lub na kółkach, które ułatwią wykonywanie codziennych czynności. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Pacjentów borykających się z problemami z chodzeniem, po złamaniach bądź zabiegach, składającą się głównie z chodzika rehabilitacyjnego oraz balkonika, które pomogą w samodzielnym rozruchu. Szyna CPM to nowoczesne urządzenie, pozwalające na kontynuowanie procesu rehabilitacji w domu po operacjach stawu kolanowego i biodrowego. Dla Pacjentów mających kłopoty z układem oddechowym przygotowaliśmy koncentrator tlenu. Ssak medyczny natomiast został stworzony po to, aby eliminować wszelkie problemy z wydzieliną z nosa oraz jamy ustnej.

Zobacz również:

Proponowane produkty