Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Grójec

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, której głównym celem, jest wsparcie w powrocie do pełni zdrowia i możliwości normalnego funkcjonowania. Dzięki nam osoby niepełnosprawne, mogą odbywać rehabilitację w swoim miejscu zamieszkania, wykorzystując dostępne u nas urządzenia. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego posiada sprzęt, pomocny w przypadku najróżniejszych schorzeń. Dodatkowo nasz personel, to kadra wysoko wykwalifikowanych rehabilitantów, którzy przeprowadzą Pacjentów przez proces powrotu do zdrowia.

Placówki MediStuff, dostarczają sprzęt w wiele miejsc w kraju. Dzięki temu docieramy do wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług. Sprzęt wypożyczyć można w wygodnej formie dostawy z wniesieniem do domu. Zamówienia mogą dokonać zarówno mieszkańcy Grójca, jak również miejscowości przyległych, takich jak Tarczyn, Pniewy, Pieczyska, Osieczek, Jasieniec, Bielsk Duży. Oferujemy atrakcyjne ceny dowozu, uzależnione od odległości od naszego magazynu w Warszawie. Obowiązująca obecnie stawka wynosi 2 zł, za każdy przejechany kilometr. Pracownicy wniosą również sprzęt do Państwa mieszkania oraz dokonają jego złożenia na miejscu, dzięki czemu od razu można korzystać z wynajętych urządzeń.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt w trosce o zdrowie

Dobrej jakości sprzęt rehabilitacyjny odgrywa bardzo ważną rolę w całym procesie leczenia. W ofercie MediStuff znajduje się asortyment, który doskonale sprawdzi się dla Pacjentów o różnym stanie zdrowia oraz zróżnicowanych potrzebach. Oferujemy między innymi kompleksowe wyposażenie pokoju Pacjenta, w postaci łóżka rehabilitacyjnego z materacem przeciwodleżynowym rurowym, podnośnika pacjenta i stolika przyłóżkowego. Dla osób z zaburzeniami procesu oddychania, polecamy możliwość wypożyczenia profesjonalnego koncentratora tlenu. W ofercie znajdą Państwo ssaki medyczne i pomagające w utrzymaniu higieny krzesła toaletowe stacjonarne i krzesła toaletowe na kółkach.

Posiadamy szeroki asortyment sprzętu, dzięki któremu w szybki sposób można odzyskać mobilność. Doskonale sprawdzi się u Pacjentów, mających problemy z samodzielnym poruszaniem. Nasz sprzęt zdecydowanie zwiększa poziom samodzielności naszych klientów. Posiadamy balkonik, chodzik rehabilitacyjny, wózek specjalistyczny i wózek ortopedyczny. Do ćwiczeń po operacjach kolana, wykorzystać można szynę CPM, dostępną w naszej wypożyczalni. Nasze urządzenia poprawiają warunki codziennego funkcjonowania, sprawiają, że życie staje się łatwiejsze, a droga do odzyskania sprawności krótsza.

Zobacz również:

Proponowane produkty