Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Józefów

MediStuff to kompleksowe działania charakteryzujące się kompetencją i profesjonalizmem. W związku z chęcią niesienia ogromnej pomocy osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym, firma nie poprzestała na ofercie usług wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. MediStuff zapewnia swoim klientom znacznie więcej. W połączeniu z wypożyczalnią sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oferuje osobistą rehabilitację domową, powiązaną z masażami i terapią metodą NDT – Bobath dla dzieci oraz opiekę pielęgniarską. Firma MediStuff stworzyła usługi, które idealnie się ze sobą łączą, tworząc kompatybilną całość.

Obszar działań wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff jest naprawdę bardzo szeroki. Firma prowadzi dowóz urządzeń w obrębie aż pięciu województw. Dociera także z Warszawy do miasta Józefów oraz jego pobliskich, mniejszych miejscowości, takich jak Otwock, Góraszka, Karczew, Wola Ducka czy Glina. Wszyscy mieszkańcy tego obszaru mają możliwość zamówienia profesjonalnego sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego pod sam adres własnego domu. Koszt całej usługi wyliczany jest za każdym razem indywidualnie przez naszych pracowników na podstawie długości trasy do pokonania. Stała stawka MediStuff to 2 zł/km.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Kompleksowe usługi z łatwym dostępem do fachowego sprzętu

Profesjonalne urządzenia medyczne i rehabilitacyjne MediStuff nie tylko wpływają na komfort wykonywania codziennych czynności przez osoby starsze, chore czy niepełnosprawne, ale także pozwalają na kontynuowanie działań w domu, mających na celu przywrócenie pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności. W połączeniu ze wsparciem naszych doświadczonych terapeutów, tworzy kompleksową usługę, dzięki której efekty mogą przyjść znacznie szybciej. Dla Pacjentów, będących w trakcie procesu rehabilitacyjnego po skomplikowanych złamaniach i zabiegach, przygotowaliśmy balkonik, chodzik rehabilitacyjny oraz specjalną szynę CPM, przeznaczoną dla osób po operacjach stawu kolanowego i biodrowego. Wszystkie te urządzenia pozwalają na przeprowadzenie samodzielnych ćwiczeń ruchowych w domu. Pozostały sprzęt medyczny i rehabilitacyjny skierowany jest głównie do Pacjentów, którzy zmagają się z poważniejszymi problemami zdrowotnymi i są zmuszeni do ciągłego leżenia. Najczęściej potrzebnymi elementami wyposażenia do prawidłowej opieki nad osobą w ciężkim stanie jest łóżko rehabilitacyjne oraz wózek specjalistyczny i ortopedyczny. Jako doświadczona już firma, specjalizująca się w wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, polecamy zaopatrzenie się w podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy oraz krzesło toaletowe na kółkach i stacjonarne. Wszystkie powyższe urządzenia pozwolą na podwyższenie jakości życia Pacjentowi i ułatwią opiekę nad nim osobom najbliższym. W przypadku poważnych problemów zdrowotnych z oddychaniem bądź udrażnianiem wydzieliny, oferujemy nowoczesny sprzęt, składający się z koncentratora tlenu oraz ssaka medycznego.

Zobacz również:

Proponowane produkty