Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kobyłka

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z siedzibą w Bydgoszczy oraz pododdziałami w Poznaniu i Gdańsku, działająca na obszarze całej Polski. Oferuje dowóz urządzeń pod wskazany adres zamieszkania klientów. Z myślą o kompleksowej obsłudze i wygodzie Pacjentów, MediStuff połączyło wypożyczalnię sprzętu z rehabilitacją w domu z opieką pielęgniarską. Cały nasz zespół składa się z czterech młodych, ale bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych terapeutów, wyróżniających się ciepłym oraz delikatnym podejściem do każdej osoby potrzebującej. Usługi MediStuff to fachowość w każdym tego słowa znaczeniu.

Firma działa na obszarze pięciu województw. Dojazd z Warszawy oraz transport urządzeń przez wykwalifikowanych pracowników do domu oferuje w mieście Kobyłka oraz na pobliskich obszarach, takich jak Turów, Wołomin, Nadma, Nowy Janków oraz Czarna, docierając również na tereny mniejszych miejscowości. MediStuff gwarantuje bezpłatne wniesienie sprzętu oraz jego szybki montaż. Koszt usługi wyliczany jest indywidualnie na podstawie stawki 2 zł na kilometr. Cena jest zależna od długości trasy do pokonania przez dostawcę.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Wygoda i dobro Pacjentów osiągane dzięki zaawansowanym urządzeniom medycznym i rehabilitacyjnym

Oferta MediStuff sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do wypożyczenia jest bardzo szeroka, aby wspierać i pomagać jak największej liczbie Pacjentów. Każde urządzenie może okazać się przydatne w powrocie do pełni sprawności lub pokonywania poważnej choroby. Łóżko rehabilitacyjne z elektrycznym sterowaniem to podstawowy element wyposażenia dla osób obłożnie chorych, wymagających ciągłej opieki. Zapewnia przede wszystkim wyjątkową wygodę dzięki samodzielnej możliwości zmiany pozycji oraz bezpieczeństwo, na które wpływają barierki chroniące przed wypadnięciem. Dodatkowo bardzo przydatny może okazać się materac przeciwodleżynowy, który zapobiegnie powstawaniu odleżyn podczas ciągłego leżenia oraz podnośnik pacjenta, pozwalający na uzyskanie pożądanej pozycji podczas podnoszenia. W centrum zainteresowania osób najbliższych, które opiekują się chorymi, cierpiącymi na poważne zaburzenia narządów ruchu, będzie stolik przyłóżkowy, wózek specjalistyczny lub ortopedyczny oraz krzesło toaletowe stacjonarne lub na kółkach, które ułatwią pielęgnację oraz pozytywnie wpłyną na samodzielność Pacjenta. Z myślą o zdrowiu i poczuciu komfortu, oferujemy wypożyczenie koncentratora tlenu oraz ssaka medycznego. Dzięki tym urządzeniom osoby mające problemy z oddychaniem lub wydzieliną z nosa czy jamy ustnej poczują zdecydowaną ulgę. Pacjenci, będący w trakcie rehabilitacji i pragnący kontynuować ją w domu, mają do dyspozycji specjalną ofertę składającą się z szyny CPM, stworzonej specjalnie dla klientów po operacjach stawów, oraz chodzika rehabilitacyjnego i balkonika.

Zobacz również:

Proponowane produkty