Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kozienice

Firma MediStuff to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu medycznego dedykowanego osobom starszym, ciężko chorym, po zabiegach chirurgicznych oraz wszystkim tym, którzy wymagają wsparcia ze strony terapeutów oraz rehabilitantów. Jesteśmy firmą medyczną, która jest jednocześnie wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny. Zespół MediStuff tworzy wykwalifikowany i doświadczony zespół profesjonalistów z wielu dziedzin, dzięki czemu nasza oferta jest wyjątkowo szeroka i dopasowana do potrzeb naszych Pacjentów.

Wyróżnia nas pełne zaangażowanie, empatia oraz unikalna oferta dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego, który dowozimy do Państwa z Warszawy po zaakceptowaniu wyceny tej usługi. Cena usługi transportowej uzależniona jest od odległości, gdyż posiadamy stawkę kilometrową 2 zł/km. Usługa ta jest dostępna dla kilku województw, w tym dla województwa mazowieckiego. Dowozimy zamówiony sprzęt między innymi do Kozienic, jak również do mniejszych miejscowości przylegających do tego miasta, jak: Cztery Kopce, Łuczynów, Dąbrówki, Cudów, Chinów, Kociołki czy Janików.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Przywróć jakość życia wraz ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym

Osoby ciężko chore lub całkowicie leżące wymagają szczególnej opieki, jak i specjalistycznego sprzętu medycznego. W ofercie MediStuff przygotowaliśmy wszystko, co może okazać się potrzebne dla Państwa w celu zaspokojenia tychże potrzeb. Proponujemy naszym pacjentom wysokiej jakości koncentrator tlenu, który ułatwi im oddychanie. Pomocne w tym przypadku może się okazać wykorzystanie takiego sprzętu medycznego, jak: łóżko rehabilitacyjne, krzesło toaletowe stacjonarne, ssak medyczny, materac przeciwodleżynowy rurowy, stolik przyłóżkowy, krzesło toaletowe na kółkach czy wózek specjalistyczny.

W ofercie MediStuff znajdziecie także Państwo sprzęt rehabilitacyjny przygotowany z myślą o osobach, które przeszły zabiegi operacyjne w obrębie narządu ruchu. Proponujemy naszym Pacjentom wypożyczenie wózka ortopedycznego, chodzika rehabilitacyjnego lub balkonika, które powinno zostać uzupełnione zabiegami rehabilitacyjnymi. W ten sposób znacznie szybciej nasi klienci powracają do pełnego komfortu, który nie należy do łatwego procesu leczenia. Jednak właściwe podejście i wykorzystanie szyny CPM w przypadku rekonwalescencji po operacji stawu biodrowego to właściwe podejście, umożliwiające przywrócenie sprawności na oczekiwanym poziomie.

Zobacz również:

Proponowane produkty