Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Legionowo

Firma MediStuff zapewnia wypożyczenie szerokiego zakresu sprzętu medycznego, zarówno dla osób obłożnie chorych, jak i będących w procesie rehabilitacji. Wyróżnia się pełnym profesjonalizmem, gwarantując Pacjentom wyłącznie urządzenia sprawdzone i przetestowane. Oprócz wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff dodatkowo wspiera osoby chore oraz niepełnosprawne, oferując domową opiekę rehabilitanta i pomoc w pielęgnacji. Wszystkie usługi są profesjonalne i zintegrowane ze sobą, zapewniając Pacjentom komfortowe funkcjonowanie na co dzień.

Cechą szczególną wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff jest docieranie do szerokiej grupy Pacjentów na terenie kilku województw. Jednym z nich jest województwo mazowieckie z siedzibą magazynu w Warszawie. Ze stolicy dostarczamy nasz sprzęt do Legionowa i mniejszych miejscowościach, takich jak Chotomów, Jabłonna, Komornica, Serock oraz Rembelszczyzna. Mieszkańcy tego obszaru województwa mazowieckiego mają możliwość składania zamówienia na wybrane urządzenia. Wycena całego transportu wyliczana jest indywidualnie, na podstawie liczby kilometrów do pokonania. Ustalona stawka to 2 zł/km jednak nie mniejsza niż 39 zł.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Obciążenie dla Pacjenta i jego bliskich

Opieka nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi, po przebytych zabiegach i operacjach wymaga zazwyczaj ogromnej troski i kompletnej pielęgnacji. Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff nie tylko gwarantuje wsparcie dla Pacjenta, ale także dla jego najbliższych. Nasze usługi ułatwiają opiekę nad osobami starszymi i pozwalają osobom niepełnosprawnym na łatwiejsze pokonywanie utrudnień w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki naszym sprzętom Pacjenci staną się bardziej samodzielni, co odciąża opiekujących się nimi najbliższych. Przygotowaliśmy szeroką ofertę urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, dopasowanych w zależności od potrzeb i stanu zdrowia. Pacjentom mającym problem z poruszaniem się polecamy wózek ortopedyczny lub specjalistyczny oraz krzesło toaletowe stacjonarne lub na kółkach, które wpłyną na łatwość wykonywania codziennych czynności. W trakcie procesu rehabilitacji jesteśmy w stanie zapewnić chodzik rehabilitacyjny i balkonik. Osobom po operacjach stawu kolanowego i biodrowego umożliwiamy wypożyczenie szyny CPM, która umożliwi przywrócenie pełnej sprawności. Osoby leżące, wymagające kompleksowej opieki, mogą skorzystać ze specjalnego łóżka rehabilitacyjnego, podnośnika Pacjenta, stolika przyłóżkowego oraz materaca przeciwodleżynowego rurowego. Te urządzenia ułatwią życie najbliższych, wspierając ich w opiece nad chorymi. Ponadto w ofercie posiadamy także koncentrator tlenu oraz ssak medyczny dla Pacjentów mających problem z oddychaniem i wydzieliną z nosa oraz jamy ustnej. Nasze urządzenia zawsze mogą być dodatkowo wspomagane osobistą rehabilitacją i pielęgnacją. MediStuff zagwarantuje Ci lepszą jakość życia!

Zobacz również:

Proponowane produkty