Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Lipsko

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, świadczy kompleksowe usługi, związane z wynajmem sprzętu medycznego oraz prowadzeniem rehabilitacji i sprawowaniem opieki, nad osobami dotkniętymi dysfunkcjami neurologicznymi, będącymi po operacjach lub w zaawansowanym wieku. Nasza kadra to profesjonaliści, dla których niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, stanowi prawdziwą misję. Zgromadzona przez lata praktyki wiedza, umożliwia nam osiąganie znakomitych wyników w pracy z Pacjentem. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje Państwu wysokiej klasy sprzęt medyczny, znajdujący zastosowania przy wielu schorzeniach.

Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby osób oczekujących naszej pomocy. Z tego powodu nasz obszar działania, jest bardzo szeroki. Z magazynu w Warszawie docieramy między innymi do Pacjentów z Lipska oraz miejscowości pobliskich, takich jak Sienno, Ciepielów, Rzeczniów, Drezno, Dziurków. Oferujemy możliwość dostawy zamówienia, bezpośrednio pod adres wskazany przez naszych klientów. Koszt dostawy wyliczany jest indywidualnie, według obowiązującej stawki, wynoszącej  2 zł za każdy przejechany kilometr. To bardzo korzystna dla naszych Pacjentów forma realizacji zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Kompleksowa oferta MediStuff

Niepełnosprawność może dotknąć osoby w różnym wieku. W walce o powrót do zdrowia, ważną rolę odgrywa przede wszystkim otoczenie Pacjenta właściwą opieką. Dzięki urządzeniom dostępnym w asortymencie MediStuff, a także doświadczeniu naszych rehabilitantów, możliwe staje się odzyskiwanie sił w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Dla osób obłożnie chorych, posiadamy w swoim wyposażeniu łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta oraz niezwykle przydatny stolik przyłóżkowy. Niezbędnym elementem, jest w tym przypadku również materac przeciwodleżynowy rurowy. W ofercie znaleźć można także koncentrator tlenu i ssak medyczny do usuwania wydzielin.

W procesie rehabilitacji dużą rolę odgrywają ćwiczenia i ruch. Polecamy wyposażenie w postaci wózków ortopedycznych, wózków specjalistycznych, chodzików rehabilitacyjnych i balkoników. Osoby po operacjach kolan, zachęcamy do samodzielnych ćwiczeń w domu, przy zastosowaniu szyny CPM. W przypadku osób starszych, mających problemy z poruszaniem, w łazienkach doskonale sprawdzą się krzesła toaletowe stacjonarne i krzesła toaletowe na kółkach. Posiadany przez nas sprzęt spełnia najwyższe parametry. Jest bezpieczny dla Pacjenta i w bardzo dobry sposób wspomaga proces rehabilitacji.

Zobacz również:

Proponowane produkty